Czwartek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 2486
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "Górnicy" odwiedzili przedszkole

Wtorek, 25 sierpnia 2015, 7:17
Aktualizacja: 21:43
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych:
Fot. Robert Bajek
Zawodnicy i trenerzy piłkarskiego "Górnika" odwiedzili wczoraj Niepubliczne Przedszkole "Tęcza" przy ulicy Ratuszowej w Wałbrzychu. Wizyta miała związek z kampanią promocyjną Akademii Piłkarskiej "Górnika".

Zgodnie z zapowiedzią zdecydowanej zmianie ulega w "Górniku" system szkolenia i metodyka pracy z dziećmi i młodzieżą. Elementem nowej strategii klubu było między innymi wczorajsze spotkanie mające na celu zainteresowanie przedszkolaków piłką nożną. Podczas spotkania o piłce, sposobach trenowania i przebiegu swojej kariery piłkarskiej opowiadali dzieciom Marcin Morawski - zawodnik, II trener drużyny seniorów, Tomasz Idzik - trener koordynator, Damian Jaroszewski - bramkarz prowadzący w Akademii Górnika szkółkę bramkarską i Sławomir Orzech - zawodnik.

Oczywiście podczas wczorajszego spotkania nie zabrakło gier i zabaw z piłką, a dzieci mogły liczyć również na napoje, poczęstunek, drobne upominki i gadżety od przedstawicieli klubu. Nowa kampania "Górnika" będzie obejmowała również warsztaty szkoleniowe, z którymi Akademia Górnika już we wrześniu pojawi się w wałbrzyskich szkołach. Będą to pokazowe treningi i różnego rodzaju zabawy mające na celu zainteresowanie piłką i przyciągnięcie do klubu i do piłki nożnej jak największej liczby dzieci.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group