Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2462
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Górnik Wałbrzych vs Polonia Trzebnica. Musisz tam być!

Wiadomości: Wałbrzych, Biały Kamień
Wtorek, 20 października 2009, 15:29
Aktualizacja: 16:51
Autor: ft
Fot. mswiezy
W najbliższą sobotę o godzinie 13:00 piłkarski Górnik Wałbrzych rozegra na własnej murawie spotkanie z liderem rozgrywek III ligi Polonią Trzebnica. Włodarze klubu wraz z redakcją www.wałbrzyszek.com przygotowali dla Państwa cztery pojedyncze zaproszenia na ten mecz.

Aby zdobyć darmową wejściówkę wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie. Kiedy biało-niebiescy zajmowali 6 miejsce w najwyższej klasie rozgrywek piłkarskich. Odpowiedzi z danymi personalnymi należy wysyłać na adres sport@walbrzyszek.com do czwartku do godziny 14:00. Cztery pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi będą mogły odebrać zaproszenia w redakcji przy ul. Rynek 22 na I piętrze, w piątek między godziną 11, a 12. Nagrodzonych w czwartek po godzinie 15:00 powiadomimy mailem zwrotnym.

Dwóch beniaminków na pierwszych dwóch pozycjach III ligi. To chyba mała niespodzianka. Górnicy w poprzednim sezonie wygrali u siebie ze swoim najbliższym rywalem, aż 4:0, a na wyjeździe ekipie trenowanej przez Roberta Bubnowicza udało się wygrać 1:0. Tutaj jesteśmy na plus.

W tym sezonie obie drużyny idą łeb w łeb. 9 zwycięstw 1 remis i 2 porażki - to bilans meczów obu ekip. Trzebniczanie zdobyli do tej pory jednak 25 bramek, górnicy o 3 mniej i tu jesteśmy na minus.

Obu zespołom przydarzyły się podczas 12 rozegranych kolejek wpadki. Polonia Trzebnica przegrała z ostatnią drużyną tabeli Tęczą Krosno Odrzańskie na własnym boisku 0:2 i uległa Motobi Kąty Wrocławskie na wyjeździe 0:3. Wałbrzyszanie natomiast dwukrotnie przegrali na własnym stadionie. Najpierw z Chrobrym Głogów 0:1, a kilka tygodni później z MKS-em Oława 0:2.

W ostatnich spotkaniach rozegranych w minioną sobotę Górnik wygrał 3:0 z Motobi, a Polonia w takim samym stosunku bramek rozprawiła się z Orłem Ząbkowice. Niestety przegrany sobotniego meczu najprawdopodobniej zrówna się punktami z Motobi Kąty Wrocławskie oraz Chrobrym Głogów. Obie ekipy mają łatwych przeciwników i powinny bez problemów wygrać, jeżeli chcą liczyć się w walce o awans do II ligi. Tak więc Górniku pora na 3 punkty. Wypadku przy pracy być nie może, gdyż kolejni trudni rywale (Orzeł Ząbkowice Śląskie i Polonia/Sparta Świdnica) już czekają.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group