Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 3184
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Gotowanie z Irkiem Ciarą

Niedziela, 22 grudnia 2013, 6:30
Aktualizacja: Piątek, 27 grudnia 2013, 13:11
Autor: Ina
Wałbrzych: Gotowanie z Irkiem Ciarą
Fot. Ina
19 grudnia w Galerii Victoria odbyły się „Grudniowe Inspiracje Świąteczne”, na które zaprosiły mieszkańców Wałbrzycha "Kobiecanki". Wieczór upłynął na gotowaniu z Irkiem Ciarą. Spotkanie poprowadziła Marzena Michalec.

Gość wieczoru, Irek Ciara - za sprawą swoich potraw – zaczarował przybyłych gości. Przygotowane specjały były alternatywą dla ciężkich i kalorycznych – jednak jakże smakowitych – deserów, które zagoszczą na naszych świątecznych stołach już niebawem.

W deserach pojawiły się nawet egzotyczne dodatki. Przybyli goście spróbować mogli m. in. „mleka bez mleka” oraz wody – prawie prosto ze źródła. A wszystko po to, by pokazać, że zdrowe też może być smaczne. Podczas spotkania mieszkańcy Wałbrzycha uzyskali także kilka rad, jak się odżywiać. A może już niebawem ktoś skorzysta z przepisów i przygotuje coś niezwykłego we własnym domu?

W środowy wieczór atrakcji nie brakowało. Podczas spotkania odbyła się również degustacja kawy i prezentacja pomysłów na świąteczne upominki. Zbierane były także prezenty dla zwierzaków ze schroniska w Wałbrzychu.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group