Czytających: 4040

Szczawno-Zdrój: Grad goli w Szczawnie

Czwartek, 26 sierpnia 2021, 8:50
Aktualizacja: 8:54
Futboliści MKS–u Szczawno–Zdrój ulegli 4–9 niedawnemu III–ligowcowi ze Świdnicy i odpadli z dalszych gier Pucharu Polski.

W środę rozegrano mecz w ramach walki o Puchar Polski, w którym zmierzyli się z piłkarze świdnickiej Polonii z drużyną MKS-u Szczawno-Zdrój. Kibice zgromadzeni na trybunach stadionu w Szczawnie-Zdroju nie mogli narzekać na nudę, bo w całym meczu padło aż 13 goli! Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 9:4, a gole strzelali: 2x Paweł Michta, 2x Szymon Tragarz, Miłosz Ilski, Sebastian Bialasik, Konrad Polak oraz Grzegorz Zygadło, który dodatkowo w tym meczu zanotował dwie asysty, a także nabił obrońcę rywala, który wbił piłkę do własnej bramki. MKS pokazał się z dobrej strony, zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy prowadził 1-0, a później 2-1. Tuż przed końcem pierwszej połowy drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną, obejrzał Wojciech Szymończuk i wtedy gra podopiecznych Rafała Siczka się posypała.

MKS Szczawno-Zdrój - Polonia Świdnica 4-9

MKS: Wtulich, Korościk (75' Lisiecki), Grzelak, Korulczyk (70' Jurkowski), Nikiel (46' Pyda), Niemczyk (60' M. Brzeziński), Szymończuk, F. Brzeziński, Starczukowski, Choiński, Czechura.