Wtorek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 3794
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Human Partner z Wałbrzycha z nagrodą

Czwartek, 27 stycznia 2011, 14:13
Aktualizacja: 14:14
Autor: red
Wałbrzych: Human Partner z Wałbrzycha z nagrodą
Fot. użyczone
W Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu zostały wręczone certyfikaty w ramach IX edycji ogólnopolskiego Programu Solidna Firma. W tym roku nagrody odebrało 32 dolnośląskich przedsiębiorców, w tym tylko jedna firma z Wałbrzycha – Human Partner.

Human Partner Sp. z o.o. jako jedyna firma szkoleniowa z Dolnego Śląska otrzymała certyfikat SOLIDNA FIRMA. To już drugie wyróżnienie dla Zarządu tego przedsiębiorstwa. W grudniu ubiegłego roku przedstawiciele Human Partner odebrali w Warszawie nagrodę i tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play 2010”.
- Zdobycie wyróżnienia potwierdza tylko, że nasza firma jest wiarygodnym i solidnym partnerem dla tych organizacji, które są zainteresowane rozwojem zasobów ludzkich – mówi Marcin Kowalski, prezes Zarządu Human Partner Sp. z o.o.

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma, to system oceny i weryfikacji przedsiębiorstw przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych. Rozpoczyna się od dobrowolnego poddania się przez przedsiębiorców zewnętrznej uproszczonej analizie finansowej, a kończy uzyskaniem prestiżowego tytułu „Solidnej Firmy”.

Program Solidna Firma od 2002 roku wspiera i promuje uczciwe firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. W dotychczasowych edycjach wręczono łącznie ponad 2200 certyfikatów. Laureatami zostają zarówno firmy małe jak i duże, działające na całym świecie oraz funkcjonujące wyłącznie w jednym regionie. Jest to widoczny dowód, że solidność nie zależy od wielkości firmy ani od rodzaju prowadzonej działalności.

Human Partner jest firmą doradczo-szkoleniową, specjalizującą się w projektowaniu oraz prowadzeniu szkoleń rozwijających kompetencje ogólne i menedżerskie. Od kilku lat wspiera rozwój kapitału ludzkiego w firmach z sektora MŚP, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych. W latach 2007-2009 realizowali na zlecenie klientów wiele projektów szkoleniowych, współfinansowanych z EFS. Przygotowane projekty szkoleniowe były wysoko ocenione w ramach konkursów z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group