Niedziela, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 4267
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Jaka matka, taka córka...

Wtorek, 23 kwietnia 2024, 8:37
Aktualizacja: 9:38
Autor: red
Wałbrzych: Jaka matka, taka córka...
Fot. KMP Wałbrzych
Realizując zebrane informacje policjanci pierwszego komisariatu zatrzymali w miniony czwartek po południu matkę z córką, które na początku zeszłego tygodnia w jednej z wałbrzyskich placówek handlowych trzykrotnie dokonały kradzieży sklepowych, gdzie wartość strat oszacowana została na łączną kwotę ponad 4 tysięcy złotych.

Zgłoszenie o tym, że w dniach 15 i 16 kwietnia doszło do trzech kradzieży sklepowych w jednej z wałbrzyskich placówek handlowych, mundurowi otrzymali w drugiej części zeszłego tygodnia. Z półek sklepowych miały zniknąć urządzenia elektroniczne oraz artykuły spożywcze. Oszacowana wartość strat to dokładnie 4146 złotych.

W toku podjętych działań policjanci z "jedynki" szybko ustalili, że za przestępstwami stoją dwie kobiety – córka z matką. 25 i 47-latka zostały zatrzymane przez funkcjonariuszy kryminalnych i prewencji z tej jednostki w jednym z mieszkań przy ul. Pocztowej na Starym Zdroju. Szybko wyszło też na jaw, że wałbrzyszanki zastawiły skradzione przedmioty w lombardach. Dwa smartwache oraz kapsułki do prania mundurowi już odzyskali.

Kobiety w czwartkowy wieczór usłyszały zarzuty. Obie przyznały się do kradzieży i złożyły wyjaśnienia. Grozi im teraz kara pozbawienia wolności do lat 5. O losie podejrzanych zadecyduje sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

1
6%
Cieszy
5
28%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
5
28%
Złości
6
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group