Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 4404
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Jedlina też będzie świętować

Środa, 8 listopada 2023, 6:47
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Jedlina też będzie świętować
Fot. organizatorzy
Zapraszamy na oficjalne obchody Rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz piknik rodzinny na terenie Kompleksu Sportowo–Rekreacyjnego przy ul. Kłodzkiej/Sportowej w Jedlinie–Zdroju, gdzie zostanie uruchomione plenerowe lodowisko.

W tym roku oficjalne uroczystości przy Obelisku Miejskim i pomniku Józefa Piłsudskiego na Skwerze Wolności w Jedlinie-Zdroju rozpoczną się o godzinie 15.00. Po tradycyjnym złożeniu kwiatów odbędą się dwa występy artystyczne. Program muzyczno-poetycki wykonają uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Janusza Korczaka, a następnie będzie można pośpiewać pieśni patriotyczne z sekcją muzyczną Centrum Kultury pod kierunkiem Zbigniewa Szałko.

Następnie zapraszamy na piknik rodzinny połączony z otwarciem lodowiska plenerowego na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego „Active Jedlina” przy ul. Kłodzkiej/Sportowej.

Około godziny 16.30 Rewia Niepodległości na lodowisku plenerowym i ognisko. Wszyscy, którzy w ten dzień przyjdą przebrani będą jeździli za darmo.

Następnie o godz. 17.00 w zielonym namiocie wystąpi chór działający przy Centrum Kultury, prowadzony przez Bogdana Osowskiego (pieśni patriotyczne). W tym samym miejscu o godzinie. 17.30 Konkurs z nagrodami „Jedlina ma talent” (regulamin).

– Mam nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje nam planów, lodowisko już jest zamontowane, trwa rozruch. Serdecznie zapraszam, do wspólnego świętowania odzyskania niepodległości – zachęca Leszek Orpel, burmistrz Jedliny-Zdroju.

11 listopada restauracje i kawiarnie na terenie miasta będą serwowały dodatkowe patriotyczne potrawy. Więcej informacji na stronie Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju.

Twoja reakcja na artykuł?

7
47%
Cieszy
3
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group