Środa, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3481
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Jedlina–Zdrój podsumowała finał WOŚP

Wtorek, 11 stycznia 2011, 18:49
Aktualizacja: 18:49
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Jedlina–Zdrój podsumowała finał WOŚP
Fot. CK Jedlina–Zdrój
Gorąca atmosfera, mnóstwo atrakcji, występy zespołów muzycznych – tak wyglądał XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Miejskiej Szkole Podstawowej w Jedlinie–Zdroju.

Od samego rana jedliński sztab zbierał pieniądze do puszek kwestarskich. Zabawa zaczęła się o godzinie 16.00 występem zespołu muzycznego „ZEFIR”, który zagrał wspaniałe przeboje lat 60., 70. oraz 80.

W trakcie występu drużyna harcerska „WILKI” wraz z zuchami prowadziła sprzedaż ciasta, soków oraz gadżetów związanych z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Dla najmłodszych uczestników imprezy przygotowano seans bajek oraz malowanie twarzy. Przez cały czas trwania finału prowadzona była sprzedaż przedmiotów przekazanych przez firmy, instytucje oraz mieszkańców Jedliny-Zdroju.

Na zakończenie wielkiego finału zagrał debiutujący zespół z Jedliny-Zdroju oraz Wałbrzycha „ EKO SQUAD”. Młodzi wykonawcy poprowadzili imprezę do samego końca. Ostatnią niespodzianką był pokaz sztucznych ogni „ŚWIATEŁKO DO NIEBA”. Głównym organizatorem XIX Finał WOśP było Centrum Kultury w Jedlnie-Zdroju.

W tym roku mieszkańcy Jedliny-Zdroju przekazali na leczenie chorych dzieci 3.443,73 zł.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group