Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 4779
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Jedlińskie Granty Edukacyjne 2015 po raz trzeci

Niedziela, 27 września 2015, 6:25
Aktualizacja: 9:13
Autor: I.K.Darmetko
Region: Jedlińskie Granty Edukacyjne 2015 po raz trzeci
Fot. użyczone
Po dwóch, udanych edycjach grantów edukacyjnych Organizatorzy: Burmistrz Miasta oraz Prezes Stowarzyszenia Miłośników Jedliny–Zdroju, skierowali do szkół po raz trzeci informację o konkursie p.n. „Jedlińskie Granty Edukacyjne 2015”.

Konkurs skierowany jest do uczniów jedlińskich szkół, a jego celem jest promowanie szeroko pojętej edukacji i wychowania w Miejskiej Szkole Podstawowej im. J. Korczaka oraz w Gimnazjum Miejskim im. J. Pawła II w Jedlinie-Zdroju.

W tym roku przedsięwzięcia obejmują trzy obszary tematyczne:
a) Jedlina-Zdrój – źródło aktywności,
b) Moje miasto – mój dom,
c) działań z zakresu propagowania zasad savoir vivre’u i relacji koleżeńskich.
Podobnie jak w roku ubiegłym i dwa lata temu, kiedy podjęto inicjatywę o organizacji Grantów, wzbogacając ofertę edukacyjną szkół, autorami projektów zgłoszonych do konkursu mogą być nauczyciele, uczniowie wraz z Opiekunem lub rodzice.
Pula środków w 2015r. wynosi 7.000 zł., a maksymalna kwota jednego grantu może wynieść do 1.200 zł; Decyzję w sprawie wyboru dwóch najbardziej ciekawych projektów podejmą uczniowie szkół w głosowaniu tajnym; Organizatorzy zaś zastrzegają sobie możliwość wyboru dodatkowych projektów spośród pozostałych ,w ramach posiadanych środków.
Terminy i zasady głosowania zostaną podane w terminie późniejszym, w ramach kampanii promocyjnej Jedlińskich Grantów Edukacyjnych 2015. Regulamin Konkursu oraz wzór wniosku dostępny jest w szkołach.

Tekst: I.K.Darmetko

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group