Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 4037
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jugowice: Karnawałowy bal walentynkowy w Jugowicach

Czwartek, 20 lutego 2014, 6:25
Aktualizacja: 22:38
Autor: PAW
REGION, Jugowice: Karnawałowy bal walentynkowy w Jugowicach
Fot. UG Walim
14 lutego w PSP im. J. Korczaka w Jugowicach w gminie Walim, było radośnie i miłośnie, a to za sprawą zorganizowanej zabawy karnawałowej połączonej z obchodami dnia Św. Walentego.

Tego dnia w szkole działała „Poczta walentynkowa”, za pomocą której można było przekazać wybranej osobie karteczkę z wyrazami sympatii, przyjaźni lub miłości. Uczniowie, którzy otrzymali najwięcej kartek walentynkowych uzyskali honorowe tytuły „Szkolnej Miłki” i „Szkolnego Miłka”. W tym roku byli to z klas I-III: Oliwia Pawłowska i Antoni Laszkiewicz oraz z klas IV-VI: Iwona Kopycka, Martyna Grodecka i Jan Jaśkiewicz.

Wszyscy, od przedszkolaków do szóstoklasistów, mieli okazję wytańczyć się w rytmie ulubionych przebojów, wziąć udział w zabawnych konkursach oraz posmakować słodkiego poczęstunku. Samorząd Szkolny, który był inicjatorem szkolnych obchodów dnia Św. Walentego, idąc za przykładem A. Mickiewicza, a dokładnie tytułu XII Księgi „Pana Tadeusza”, miał tego dnia właśnie takie przesłanie dla świata – „KOCHAJMY SIĘ”!

www.walim.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group