Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 2731
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

klasa okręgowa: Klasa okręgowa: Do Wałbrzycha zawita rozpędzony wicelider

Piątek, 29 kwietnia 2011, 13:40
Aktualizacja: 13:44
Autor: MDvR
klasa okręgowa: Klasa okręgowa: Do Wałbrzycha zawita rozpędzony wicelider
Grom Witków, to jak na razie najlepsza ekipa rundy rewanżowej – 5 zwycięstw i remis
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Walczący o utrzymanie się w szeregach klasy okręgowej Juventur Wałbrzych podejmie drugi w tabeli Grom Witków na czele ze zdecydowanym liderem klasyfikacji strzelców Przemysławem Klocem – 24 bramki. Kluczowe spotkanie rozegrane zostanie w Świdnicy, gdzie miejscowa Stal postara się urwać punkty i zmniejszyć dystans do AKS–u Strzegom.

W przypadku zwycięstwa Stali różnica pomiędzy zespołami wynosiłaby już tylko pięć „oczek”, a jeśli dodatkowo w Wałbrzychu lepszy byłby Grom, to przewaga strzegomian nad Witkowem zmalałaby do czterech „oczek”. Górnika Boguszów-Gorce czeka ciężki wyjazd do Świebodzic na mecz z bardzo dobrze spisującą się u siebie Victorią – 8 zwycięstw i 2 porażki. Z kolei Biały Orzeł Mieroszów rozegra mecz 22. kolejki na własnym terenie, a ich rywalem będzie broniący się przed spadkiem zespół Sparty Ziębice.

22. kolejka klasy okręgowej
Włókniarz Kudowa Zdrój – Unia Złoty Stok 1 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie – Zjednoczeni Żarów 1 maja, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Pogoń Pieszyce 30 kwietnia, 16:00
Victoria Świebodzice – Górnik Boguszów-Gorce 30 kwietnia, 17:00
Nysa Kłodzko – Iskra Jaszkowa Dolna 1 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów – Sparta Ziębice 30 kwietnia, 11:00
Juventur Wałbrzych – Grom Witków 30 kwietnia, 17:00
Stal Świdnica – AKS Strzegom 1 maja, 17:00

1. AKS ---------------21 – 49 – 56:24
2. Grom--------------21 – 42 – 54:21
3. Stal----------------21 – 41 – 57:34
4. Zjednoczeni Ż.---21 – 37 – 33:27
5. Victoria------------21 – 34 – 50:38
6. Unia----------------21 – 32 – 38:30
7. Pogoń--------------21 – 31 – 38:34
8. Iskra ---------------21 – 28 – 31:35
9. Kryształ -----------21 – 28 – 33:41
10. Biały Orzeł-------21 – 27 – 33:42
11. Nysa--------------21 – 25 – 27:31
12. Zjednoczeni Ś.—21 – 22 – 27:40
13. Górnik-------------21 – 20 – 18:42
14. Juventur----------21 – 20 – 35:48
15. Sparta-------------21 – 18 – 21:38
16. Włókniarz---------21 – 16 – 25:51

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group