Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2108
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kobiety łamiące prawo

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 9 marca 2010, 14:50
Aktualizacja: 14:51
Autor: red
Okazuje się, że nie tylko mężczyźni dopuszczają się pospolitych przestępstw. Policjanci zatrzymali dwie kobiety, które złamały prawo, bo kradły prąd.

Przy ulicy Orzeszkowej w Wałbrzychu policjanci zatrzymali 52-letnią kobietę, która podłączyła instalację mieszkaniową swojego lokalu do sąsiedniego mieszkania i w ten sposób kradła prąd. Takie samo zdarzenia miało miejsce przy ulicy Wańkowicza, gdzie 60-letnia przedsiębiorcza kobieta pobierała nielegalnie prąd z instalacji korytarzowej. Takiego samego przestępstwa dopuścił się też 46-letni mężczyzna, który w budynku przy ulicy 3 Maja pobierał prąd z pominięciem licznika.

Natomiast przy ulicy Dąbrowszczaków funkcjonariusze zatrzymali 15-latka, który napadł na swojego rówieśnika. Sprawca napadu ukradł swojej ofierze telefon komórkowy i za to trafił do policyjnej izby dziecka.
Przy ulicy Niepodległości stróże prawa zatrzymali 26-letniego mężczyznę oraz dwóch chłopców w wieku 14 i 15 lat, którzy są podejrzewani o to, że włamali się do jednej z piwnic, skąd ukradli przedmioty o wartości 500 zł. Dorosły sprawca trafił do policyjnej celi, a nastolatkowie do policyjnej izby dziecka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group