Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3477
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Kolejny krok ku rozwojowi

Sobota, 20 kwietnia 2024, 9:59
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Kolejny krok ku rozwojowi
Fot. WSSE "Invest Park"
Mamy polsko–włosko–czeskie porozumienie sektora lotniczego!

Distretto Tecnologico Aerospaziale i Czech Aerospace podpisały porozumienie o współpracy z Dolnośląskim Klastrem Lotniczym, któremu przewodzi WSSE "Invest Park" wraz z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. Od teraz łatwiejsza będzie współpraca między podmiotami, które są członkami tych klastrów, a to może przełożyć się na kolejne innowacyjne projekty!
Aeromixer, którego WSSE "Invest Park" była współorganizatorem, otworzył Prezes WSSE "INVEST-PARK" Piotr Wojtyczka, podkreślając duże znaczenie tej współpracy.

- Już od 2014 roku we współpracy z LSSE i Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, integrujemy ośrodki naukowe i międzynarodowe koncerny — tak aby stworzyć dogodne warunki rozwoju, ułatwić lokowanie nowych przedsiębiorstw, promować polski przemysł lotniczy za granicą i rozwijać sektor badawczo-rozwojowy związany z awioniką - mówi Piotr Wojtyczka.

Networking był istotną częścią tego wydarzenia i także zakończył się sukcesem. Na poparcie tych słów Collins Aerospace Wrocław i Italmetal, czyli dwie Strefowe firmy, spotkały się przy jednym stole, a wspólny mianownik pozwolił im nawiązać nić porozumienia i pomyśleć o wspólnym projekcie.

Twoja reakcja na artykuł?

5
42%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
6
50%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group