Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 5745
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Koncert Noworoczny

Niedziela, 22 stycznia 2023, 6:37
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Koncert Noworoczny
Fot. organizatorzy
Co powiecie na wyjątkową, muzyczną ucztę na dobry początek Nowego Roku? Już 26 stycznia Wójt Gminy Czarny Bór oraz czarnoborskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na Koncertem Noworoczny z Chilla Quartet – niebanalną formacją muzyczną, która obok miłości do muzyki postawiła sobie cel – odkryć na nowo – to co znane, zachwycić i zaskoczyć odbiorców, a także zarażać dobrą energią.

Cztery fantastyczne, żywiołowe kobiety, cztery klasyczne instrumenty, nowoczesne brzmienia, nietuzinkowe aranżacje, a do tego elektryzujący wokal. Tak najprościej można opisać charakter żeńskiego kwartetu smyczkowego Chilla Quartet w składzie: Joanna Zagajewska – skrzypce, Magdalena Środula (Mavi Violin) – skrzypce, Paulina Lulek-Zielińska – altówka / wokal, Katarzyna Wrona – wiolonczela.

Na scenie dominuje nowoczesność, która pozwala słuchaczom poznać na nowo ulubione utwory, ale też pokazuje, że współczesna muzyka może brzmieć dobrze również dla konesera klasycznych brzmień. Nietypowe aranżacje, to nie jedyne, czym zespół potrafi zaskoczyć.

Kwartet na scenie przeobraża się w trio smyczkowe, które tworzy tło dla głębokiego głosu Pauliny Lulek - uczestniczki programu „The Voice of Poland”, członkini zwycięskiej drużyny Kamila Bednarka w programie „Bitwa na głosy” oraz laureatki koncertu „DEBIUTY” podczas Jubileuszowego 50. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Brzmi zachęcająco więc w imieniu organizatorów zapraszamy Noworoczny Koncert do Biblioteki + Centrum Kultury w Czarnym Borze!

26 stycznia godz.18:00 - bilety do nabycia w B+CK, w cenie: 25 zł/sztuka (ulgowe dla studentów czarnoborskiego UTW – 15 zł/sztuka).

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group