Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 4028
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Konflikt zakończony pobiciem

Środa, 28 lipca 2021, 12:32
Aktualizacja: 12:53
Autor: red
Wałbrzych: Konflikt zakończony pobiciem
Fot. KMP Wałbrzych
Dwóch młodych mieszkańców naszego miasta zatrzymali w minioną niedzielę wałbrzyscy policjanci. Obaj mężczyźni kilka dni wcześniej pobili na ul. Polnej 43–latka.

Do pobicia 43-letniego mieszkańca Wałbrzycha doszło w poprzednią środę wieczorem, jednak pokrzywdzony o zdarzeniu poinformował policjantów dopiero w niedzielę koło południa. Funkcjonariusze kryminalni oraz przestępczości gospodarczej niezwłocznie po uzyskaniu pełnych informacji rozpoczęli poszukiwania sprawców. Szybko przeprowadzone działania już po kilku godzinach doprowadziły do zatrzymania obu podejrzanych.

Według ustaleń śledczych, 18 i 20-latek byli skonfliktowani z pokrzywdzonym, dlatego postanowili sami wymierzyć sprawiedliwość kopiąc go nogami i bijąc rękoma po całym ciele. Podczas samych czynności procesowych podejrzani ostatecznie przyznali się do winy. Prokuratura zastosowała w stosunku do obu mężczyzn środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym. Podejrzani mogą teraz trafić za kraty więzienia na 3 lata.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
3
13%
Hahaha
2
8%
Nudzi
3
13%
Smuci
1
4%
Złości
15
63%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group