Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 6702
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kradł w różnych miejscach

Środa, 9 listopada 2022, 6:47
Autor: red
Wałbrzych: Kradł w różnych miejscach
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze kryminalni drugiego komisariatu zatrzymali w poniedziałek przed południem 21–letniego mieszkańca naszego miasta. Młody mężczyzna był od dłuższego czasu poszukiwany przez mundurowych z tej jednostki, gdyż w maju tego roku w dwóch różnych dniach dokonała kradzieży w trzech sklepach: w centrum miasta, na Piaskowej Górze i Podzamczu.

Mundurowi podczas prowadzonych czynności ustalili, że wałbrzyszanin najpierw 5 maja tego roku ukradł kosmetyki z jednej z placówek handlowych znajdującej się przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu, powodując w ten sposób straty w kwocie ponad 530 złotych.

Dwa dni później, kradnąc w krótkich odstępach czasu, 21-latek popełnił podobne czyny w placówkach handlowych tej samej marki na Piaskowej Górze oraz Podzamczu, a straty w mieniu oszacowane zostały wtedy na łączną kwotę blisko 830 złotych.

Mężczyzna podczas czynności procesowych przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Za kradzieże odpowie przed sądem. Może teraz spędzić za kratami więzienia nawet 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

1
11%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
22%
Złości
6
67%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group