Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 2098
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno Zdrój: Kradli złom z basenu

Wtorek, 24 stycznia 2012, 7:43
Aktualizacja: 7:44
Autor: red
REGION, Szczawno Zdrój: Kradli złom z basenu
Fot. red
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży dwóch mężczyzn w wieku 31 i 33 lat. Obaj panowie okradali z elementów metalowych pomieszczenia basenu miejskiego w Szczawnie Zdroju.

Funkcjonariusze Komisariatu V Policji w Wałbrzychu uzyskali informacje, że dwóch mężczyzn okrada pomieszczenia basenu miejskiego w Szczawnie Zdroju. Policjanci natychmiast podjęli interwencję i na miejscu, na gorącym uczynku kradzieży, zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 33 lat. Obaj panowie mieli już przygotowane do wyniesienia ocynkowane parapety okienne, miedziane rury oraz kable.

W toku prowadzonych czynności, śledczy udowodnili, że nie była to pierwsza wizyta obu panów „na basenie”. Wcześniej przez trzy dni wynosili z pomieszczeń basenu armaturę sanitarną, kable miedziane i wszystko, co można było sprzedać na złom. Swoją działalnością spowodowali straty szacowane na 3000 zł.

Obaj mężczyźni przyznali się do popełnienia kradzieży. Wyjaśnili, że kradli, bo potrzebowali pieniędzy na alkohol i papierosy. Nie wiedzieli, że skradzione rzeczy mają właściciela, którego zresztą bardzo serdecznie przeprosili.

Za popełnione przestępstwo grozi im nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group