Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 2567
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Liga Ronal Cup przyspiesza

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 16 stycznia 2012, 13:42
Aktualizacja: 13:43
Autor: PAW
Fot. PAW
Za nami 13. seria spotkań wałbrzyskiej ligi piłki nożnej halowej Ronal. Cup.

XIII KOLEJKA:

GRUPA A:

PIASKOWA GÓRA – WAGON SOBIĘCIN 12:3 (ADAM WALKOSZ-BERDA 2,MATEUSZ STARSZEWSKI 3, ADRIAN MALISZEWSKI 4, ŁUKASZ LARSKI 2, BARTOSZ SUPIK 1 - SŁAWOMIR OMIETAŃSKI 1, ŁUKASZ PODYMA 1, JACEK PUKSZLIS 1)

SPARTAN – EL MIX KOMBATANTÓW 4:6 (MARCIN BIAŁY 2, MARCIN TRUSIUK 2 - DARIUSZ JAJE 2, DAWID WITOSŁAWSKI 4)

CASTORAMA – POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 3:5 (WOJCIECH PYDA 1, RAFAŁ DĄBROWSKI 2 - KAMIL DRĄG 1, DOMINIK DUDEK 1, DANIEL CHYCIŃSKI 1, PATRYK MARSZAŁEK 1, GRZEGORZ RUTKOWSKI 1)

FAURECIA – TESCO 4:2 (PIOTR OSIECKI 1, PIOTR HORYK 1, WOJCIECH KUMOR 1, MARCIN BANIK 1 - PRZEMYSŁAW POLAK 1, MICHAŁ BARTKOWIAK 1)

TABELA:

1. POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE 32 PKT 103:31
2. FAURECIA 31 PKT 60:31
3. TESCO 22 PKT 86:43
4. EL MIX KOMBATANTÓW 21 PKT 49:50
5. CASTORAMA 18 PKT 70:46
6. PIASKOWA GÓRA 13 PKT 57:64
7. SPARTAN 6 PKT 44:92
8. JÓSKOWSKI BOYS 3 PKT 28:69
9. WAGON SOBIĘCIN 1 PKT 24:89

PIŁKARZ KOLEJKI - KAMIL DRĄG – POPŁAWSKI ROBOTY ZIEMNE

BRAMKARZ KOLEJKI - SEBASTIAN DUDEŃKO – FAURECIA

KRÓL STRZELCÓW:

24 – MARIUSZ KULA
22 – PIOTR KAŁOŃ
20 – DAMIAN CHAJEWSKI, PRZEMYSŁAW POLAK
15 – TOMASZ CZECHURA, PIOTR SMOCZYK, ADRIAN MALISZEWSKI, KAMIL DRĄG
14 – SEBATIAN CHOMA, PAWEŁ ŚWIĘTANOWSKI
13 – ADRIAN SOBCZYK, DANIEL CHYCIŃSKI, MARIN TRUSIUK
11 – DOMINIK GRZESIAK, ARTUR DOMAGAŁA, MICHAŁ BARTKOWIAK, DAWID WITOSŁAWSKI

GRUPA B:

NSK – TORBUS TEAM 6:12 (ROBERT ZAGULSKI 1, KRZYSZTOF WORSKI 2, KAMIL LISOWSKI 3 - OKTAWIAN LUCIŃSKI 7, TOMASZ RADOŃ 3, ARTUR SMOLEC 1, GRZEGORZ JARZĘBOWSKI 1)

BSS – alejazz.pl 4:2 (JAROSŁAW SCHODOWSKI 1, BARTŁOMIEJ KULIK 2, ADAM MUCHA 1 - SEBASTIAN STANISŁAWSKI 1, DAMIAN FORYŚ 1)

ARTEKO – TEAM TATUŚKO 6:5 (PAWEŁ TOBIASZ 2, ARTUR SŁAPEK 2, JAN RYTKO 2 - MARCIN M ORAWSKI 3, MICHAŁ ZAWADZKI 1, MARIUSZ TATUŚKO 1)

TELEFONY U KALIEGO – TRANS TATRA 3:0

TABELA:

1. TEAM TATUŚKO 29 PKT 90:37
2. ARTEKO 23 PKT 54:31
3. BSS 22 PKT 53:41
4. TRANS TATRA 17 PKT 45:38
5. oczydolnegslaska 16 PKT 36:52
6. TORBUS TEAM 13 PKT 62:56
7. TELEFONY U KALIEGO 13 PKT 55:65
8. alejazz.pl 10 PKT 48:63
9. NSK 2 PKT 42:102

PIŁKARZ KOLEJKI - PAWEŁ TOBIASZ – ARTEKO

BRAMKARZ KOLEJKI - PATRYK PERLAK – ARTEKO

KRÓL STRZELCÓW:

35 – MARIUSZ TATUŚKO
27 – OKTAWIAN LUCIŃSKI
22 – BARTŁOMIEJ KULIK
20 – PAWEŁ TOBIASZ
19 – MARCIN MORAWSKI
17 – JAROSŁAW WASZAK
16 – MARIUSZ KALINOWSKI
12 – ARTUR SŁAPEK
11 – RAFAŁ LIPIŃSKI, DAWID GOŁEK, SEBASTIAN SZKUDLAREK
10 – JAROSŁAW PIĄTEK, TOMASZ RADOŃ

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group