Wtorek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 2880
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Los 14–latka w rękach sądu

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 7 września 2012, 6:28
Aktualizacja: 6:49
Autor: opr.red.
Fot. red.
Policjanci z piątego komisariatu w Wałbrzychu zatrzymali 14–latka, który ukradł pozostawioną w otwartym samochodzie torebkę wraz z dokumentami, pieniędzmi, kartami kredytowymi oraz dwoma telefonami komórkowymi. Straty oszacowano na blisko 3500 złotych.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji V w Wałbrzychu otrzymali zgłoszenie o kradzieży torebki z wnętrza samochodu. Pokrzywdzona zawiadomiła, że na niespełna kilka minut odeszła od auta pozostawiając je otwarte. Gdy wróciła do pojazdu stwierdziła, że zginęła jej torebka, w której znajdowały się dokumenty, pieniądze, karty kredytowe oraz dwa telefony komórkowe. Straty jakie poniosła oszacowała na blisko 3500 złotych.

Policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą. Spośród grona podejrzanych wytypowali sprawcę tej kradzieży, którym okazał się 14-letni chłopiec. Wczoraj doszło do jego zatrzymania. Podczas przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz o jego losach zadecyduje sąd rodzinny.

źródło:http://www.walbrzych.policja.gov.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~jardo 7-09-2012 8:41
Policjanci z Białego Kamienia ,chłopca 14 letniego zatrzymaliście bo ukradł, prawidłowo.Ale gdy w zeszłym roku napadnięto w biały dzień,na "mijance"moją znajomą,i zgłosiła to do Was.To oficer dochodzeniowy zrobił jej taki mętlik w głowie ,że odwołała doniesienie i przestraszona wróciła do domu. Tak trzymać a dzielnica nasza będzie bezpieczna.Pani/nie redaktorze same sukcesy (bezprecedensowe)Wałbrzyskich stróżów prawa ,jak skutecznie działają.A Wy wpajajcie nam to do głowy byśmy byli świadomi jak ciężka i ofiarna to służba .
~auto 7-09-2012 9:07
Trzebabylo zamknąć auto. Ale naiwna kobieta. W takich czasach.
~Edzio 7-09-2012 12:18
Durna baba !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group