Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2661
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ludwiczuk przegrał proces z Gminą

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 6 maja 2013, 6:23
Aktualizacja: 12:10
Autor: PAW
Fot. red.
Roman Ludwiczuk nie ustaje w staraniach o powrót do pracy w wałbrzyskim Ratuszu.

Przypomnijmy, że Roman Ludwiczuk w latach 2003-2005 pełnił funkcję wiceprezydenta miasta. W kolejnych latach był senatorem z ramienia Platformy Obywatelskiej. Później na jaw wyszła rozmowa Ludwiczuka z Longinem Rosiakiem, która skompromitowała senatora.

Wycofał się on na kilka miesięcy z życia politycznego, ale zapragnął wówczas wrócić do pracy w wałbrzyskim Ratuszu. Gdy mu tego odmówiono, skierował sprawę do sadu. Oczekiwał przywrócenia do pracy, a później nawet odszkodowania w wysokości 170 tysięcy złotych. Pierwszy wyrok sądu był dla Romana Ludwiczuka niekorzystny, bowiem Ludwiczuka nie przywrócono do pracy, ani nie przyznano mu odszkodowania. Drugi raz sąd zajął się sprawą w ostatnich tygodniach i po raz kolejny nie uznane zostały argumenty Ludwiczuka i po raz kolejny jego żądania zostały odrzucone.

Co zatem czeka nas w kolejnych miesiącach? Ludwiczuk niejednokrotnie potrafił zaskoczyć opinię publiczną i należy się spodziewać, że tym razem będzie podobnie i były senator nadal będzie walczył z UM w Wałbrzychu.

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group