Wtorek, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 4648
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Małoletnie złodziejki

Poniedziałek, 20 lipca 2020, 9:20
Aktualizacja: Wtorek, 21 lipca 2020, 8:00
Autor: red
Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Małoletnie złodziejki
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali w poprzednim tygodniu na gorącym uczynku kradzieży sklepowej dwie 17–latki. Młode mieszkanki naszego miasta wyniosły z placówki handlowej m.in. markowe torebki. W ręce policjantów z Boguszowa–Gorc wpadł natomiast 35–latek, który przywłaszczył sobie mienie o wartości 7 tysięcy złotych.

W poprzednią środę wałbrzyscy policjanci drugiego komisariatu otrzymali informację o kradzieży, do jakiej miało dojść w jednym z obiektów handlowych na terenie naszego miasta. Okazało się, że dwie młode wałbrzyszanki nie zapłaciła za zakupy i próbowały opuścić jeden ze sklepów przy ul. 1 maja. Funkcjonariusze zatrzymali 17-latki i doprowadzili do jednostki Policji. Towar wrócił natomiast na półki sklepowe. Policjanci ustalili, że to nie była pierwsza kradzież obu nastolatek. Na początku lipca tego roku w tym samym sklepie wałbrzyszanki ukradły trzy markowe torebki o łącznej wartości blisko 900 złotych.

W czwartkowy poranek – o godzinie 6:00 – policjanci z Boguszowa-Gorc zatrzymali natomiast 35-letniego mieszkańca Błażejowa. Mężczyzna przywłaszczył sobie elementy rusztowania o łącznej wartości 7 tysięcy złotych. W toku wykonanych czynności mundurowi odzyskali w gotówce równowartość utraconego mienia.

Troje podejrzanych stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

2
17%
Cieszy
4
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
6
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group