Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 5946
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Mąż i żona odpowiedzą wspólnie

Poniedziałek, 22 maja 2023, 8:41
Aktualizacja: 10:42
Autor: red
Wałbrzych: Mąż i żona odpowiedzą wspólnie
Fot. KMP Wałbrzych
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi małżeństwu, które półtora tygodnia temu wykradło z zaparkowanego w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, ale niezamkniętego samochodu, spawarkę światłowodową, wiertarkę oraz laptopa.

Do zdarzenia doszło 12 maja tego roku na ul. Paderewskiego w Wałbrzychu. Sprawcy sprawdzili, że samochód osobowy jest otwarty i przez nieuwagę właściciela zabrali z niego wartościowe przedmioty, powodując w ten sposób straty w kwocie 7 tysięcy złotych na szkodę pokrzywdzonego mężczyzny.

Zaalarmowani tego dnia o poranku o przestępstwie policjanci drugiego komisariatu, bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia, rozpoczęli ustalenia, a następnie poszukiwania sprawców tego czynu. Praca operacyjna przyniosła pozytywny efekt już po kilku dniach. Funkcjonariusze kryminalni tej jednostki, wspólnie z policjantami prewencji, zatrzymali podejrzanych w czwartkowe popołudnie w miejscu zamieszkania przy ul. 11 listopada w Wałbrzychu. Okazało się, że 41-letni mężczyzna i 36-letnia kobieta to małżeństwo. Policjanci podczas dalszych czynności odzyskali także skradzioną spawarkę światłowodową oraz wiertarkę.

Podejrzani przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Za kradzież grozi im teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

3
20%
Cieszy
4
27%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
1
7%
Złości
6
40%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group