Walim: Męki Walimia

Niedziela, 2 czerwca 2024, 11:02
Aktualizacja: 11:12
Piłkarze KS–u Walim rozgrywają bardzo dobrą rundę wiosenną, ale wczoraj mieli duże kłopoty, by pokonać niżej notowany Szczyt Boguszów.

KS Walim w tabeli rundy wiosennej plasuje się na czołowym miejscu. Powrót do zespołu Kamila Śmiałowskiego i ściągnięcie Dominika Woźniaka spowodowało, że ta drużyna gra teraz bardzo ofensywny futbol. I potwierdziło się to we wczorajszym spotkaniu, gdzie rywalem KS-u był walczący wciąż o pewny byt w klasie A Szczyt Boguszów. Po pół godzinie gry i golach Śmiałowskiego Woźniaka Walim prowadził 2-0. Ostatnie pięć minut pierwszej części to dwa mocne ciosy Szczytu w postaci goli Krawczyka i Lipińskiego. Drugą połowę lepiej zaczęli goście i po golu Marciniaka prowadzili 3-2. Stan meczu wyrównał w 70. minucie Więczek. Gola dającego miejscowym komplet punktów zdobył Gut w doliczonym czasie gry.

KS Walim - Szczyt Boguszów 4-3 (2-2)