Sobota, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 2255
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Miłosne Kalambury i inne atrakcje w Galerii Victoria

Piątek, 28 stycznia 2011, 18:07
Aktualizacja: Sobota, 29 stycznia 2011, 8:30
Autor: PAW
Wałbrzych: Miłosne Kalambury i inne atrakcje w Galerii Victoria
Mieszkańców Wałbrzycha czeka gwarantowana zabawa
Fot. red
Znacie Państwo Kalambury? A kto nie zna tej fantastycznej zabawy? Teraz niesamowita okazja, by zagrać w Miłosne Kalambury w wałbrzyskiej Galerii Victoria! Do wygrania atrakcyjne nagrody i prezenty od najemców galerii.

W zabawie weźmie udział 20 drużyn dwuosobowych, które 12 lub 13 lutego pojawią się w Galerii Victoria w Wałbrzychu i pobawią się wspólnie z nami. Dodatkowo w grze wezmą udział Vipowie z Wałbrzycha i okolic.

Uczestnikiem zabawy może zostać każdy. Jest tylko jeden warunek - drużyna zgłaszająca się do gry musi być parą mieszaną (przeciwnej płci). Zabawa polega na pokazywaniu lub rysowaniu zagadnień związanych z Galerią Victoria i ze sklepami, które się w niej znajdują.

To nie jedyne atrakcje, jakie Galeria Victoria przygotowała dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic. W dniach 12 i 13 lutego 2011 roku w Galerii Victoria odbędzie się Walentynkowy Weekend Taneczny, a z soboty na niedzielę w godzinach 20.00-23.00 Noc Szalonych Zakupów, czyli wyprzedaże i promocje, jakich mieszkańcy Wałbrzycha jeszcze nie widzieli. W trakcie Walentynkowego Weekendu, w rotundzie w Galerii Victoria, odbędą się pokazy tańców takich jak: brazylijska samba, ognista rumba, tango argentyńskie, kubańska cha-cha, breakdance, czy hip-hop. Mieszkańcy Wałbrzycha będą mogli także wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów ze szkoły tańca Havana. Oprócz tego specjalnie na tę okazję przygotowane zostały różne konkursy, m.in. miłosne kalambury, a także karaoke dla zakochanych. Wszystkie atrakcje będą czekać na odwiedzających centrum handlowe w sobotę w godzinach 11.00-23.00 oraz w niedzielę w godzinach 11.00-19.00.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group