Wałbrzych: Mimo porażki, Gwarek się nie załamuje

Sobota, 21 sierpnia 2010, 16:03
Aktualizacja: 16:03
Autor: red
Trampkarze Gwarka Wałbrzych mają za sobą pierwsze spotkanie sparingowe. Zielono–czarni zostali rozgromieni przez rówieśników z Górnika Wałbrzych. Mimo porażki 0–17, młodzi adepci futbolu z klubu Gwarek nie załamują rąk.

W spotkaniu sparingowym wynik meczu był sprawą drugorzędną. Bowiem trenerom Gwarka chodziło, by ich podopieczni mogli skonfrontować swoje umiejętności z zespołem wyższej klasy. Damsko-męska drużyna Gwarka nie miała szans w starciu z Górnikiem. Już do przerwy Gwarek przegrywał 0-12. Po przerwie miejscowi stracili już znacznie mniej goli.

Gwarek Wałbrzych - Górnik Wałbrzych 0-17 (0-12)

Gwarek: Stawiany - Rubin P, Juszczyk, Muszalik, Kubis, - Skrobiś, Juszczal, Galant, Chybowski - Kałużna, Pruchnik oraz Kochański, Rubin A, Ziółkowski, Wylegała, Gaborska, Rosiek M, Rosiek N, Rucińska N, Rucińska P