Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 1779
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

MKS słabszy od Górnika

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 1 marca 2012, 11:17
Aktualizacja: Piątek, 2 marca 2012, 14:12
Autor: PAW
Fot. PAW
Ten mecz zapowiadano jako starcie rezerw wałbrzyskiego Górnika z MKS–em Szczawno Zdrój. Okazało się jednak, że skład wałbrzyszan tworzyli w większości gracze II–ligowca.

Od początku drużyna Górnika, w której w podstawowym składzie wyszli m.in. Jaroszewski, D.Michalak, Zinke, Moszyk czy Orłowski, przejęła inicjatywę. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bo po uderzeniu Zinke piłka odbiła się jeszcze od jednego z graczy MKS-u i wpadła do siatki. Kilka minut później Górnik powinien prowadzić już różnicą dwóch goli, ale dwa razy gracze biało-niebieskich zamiast do bramki, trafiali futbolówką w słupek. MKS najdogodniejszą okazję do wyrównania zmarnował w 32. minucie, kiedy jedenastki nie wykorzystał Kiczuła. Dobrą interwencją w tym przypadku popisał się Jaroszewski. Pod koniec pierwszej odsłony z MKS-u uszło nieco powietrze, co skrzętnie wykorzystali wałbrzyszanie zdobywając dwa kolejne gole.

W drugich 45 minutach na murawie w barwach Górnika pojawili się m.in. Bartos, Maciejak Zawadzki czy Rytko. Początek drugiej odsłony to kolejny gol dla Górnika, a na listę strzelców wpisał się Moszyk. Później na boisku rządził Roman Maciejak. Podstawowy napastnik Górnika dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. MKS-owi udało się zdobyć honorowego gola za sprawą celnego strzału Kuli, ale w końcowych minutach Górnik przypieczętował wygraną zdobyciem dwóch następnych goli.

Górnik II Wałbrzych – MKS Szczawno Zdrój 8-1

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group