Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 1607
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Moc atrakcji w Głuszycy

Wiadomości: Głuszyca
Wtorek, 4 grudnia 2012, 13:10
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 grudnia 2012, 10:35
Autor: opr.red.
Wernisaż prac Danuty Polakowskiej
Fot. użyczone
Zapraszamy na wernisaż prac Danuty Polakowskiej pochodzącej z Sierpnicy, zabawę Mikołajkową dla dzieci oraz warsztaty w Łomnickiej Chacie

Zapraszamy na wernisaż prac Danuty Polakowskiej pochodzącej z Sierpnicy
Już w najbliższy czwartek 6 grudnia o godz. 17.30 w ramach cyklu ,,Bliskie Spotkania ze Sztuką” swoje prace zaprezentuje Danuta Polakowska. Artystka, której prace prezentowane są m.in. w Boliwii, Czechach, Francji, Rosji i USA, pochodzi z Sierpnicy.
W Galerii CK-MBP oleje artystki będziemy mogli podziwiać do stycznia. Spotkanie z autorką i otwarcie wystawy już we czwartek o godz. 17.30. Wstęp wolny.
Danuta Polakowska jest współinicjatorką założenia wałbrzyskiej Grupy Twórczej BIKAWOK. Malarka ma za sobą ponad 50 plenerów różnej rangi – zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. Danuta Polakowska na swoim koncie również kilka wystaw indywidualnych, a jej prace można znaleźć nie tylko w galeriach krajowych, ale także w Boliwii, Czechach, Francji, Rosji i USA.

CK-MBP zaprasza na zabawę mikołajkową dla dzieci
6 grudnia w godz. 17-19 CK-MBP organizuje dla dzieci Zabawę Mikołajkową. Zapewniamy dobrą muzykę, wodzireja, słodki poczęstunek, gry i zabawy oraz możliwość skorzystania z usług Mikołaja.
Koszt uczestnictwa: 2 zł
Szczegóły i zapisy pod nr tel. [074]-8456-334 lub 304 bądź też osobiście w godzinach pracy CK-MBP, czyli od 8.00 do 20.00.

W sobotę kolejne warsztaty dla dzieci w Łomnickiej Chacie
Centrum Kultury-Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy po raz kolejny organizuje zajęcia czytelniczo-plastyczne w bajecznych klimatach Łomnickiej Chaty. Udział w zajęciach bezpłatny. Zapisy do 6 grudnia w CK-MBP. Decyduje zgoda przedłożona do CK-MBP przez Rodziców lub Opiekunów Prawnych. Druki zgody do pobrania w siedzibie CK-MBP.
- Zajęcia, których celem jest edukacja czytelnicza oraz kształcenie umiejętności pracy w grupie, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych, stąd pomysł, aby zorganizować je po raz kolejny w bajkowych i śnieżnych plenerach Łomnickiej Chaty - tłumaczą organizatorzy z CK-MBP.
HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
godz. 10.00 - wyjazd autobusem spod Centrum Kultury-MBP
10.30-11.30 blok zajęć czytelniczych w ,,Łomnickiej Chacie”
11.30-11.45 przerwa (poczęstunek dla dzieci)
11.45 - 12.45 blok zajęć warsztatowych w ,,Łomnickiej Chacie”
13.15 planowany powrót do Centrum Kultury-MBP

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń (udział dziecka można zgłaszać osobiście w CK-MBP lub telefonicznie - 0-74/84-56-334). Podstawą zakwalifikowania dziecka do udziału w zajęciach jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych dostarczona do CK-MBP do czwartku 6 grudnia. Wzór zgody do pobrania w CK-MBP.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group