Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 4330
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Monitoring zabrał ze sobą

Sobota, 22 stycznia 2022, 9:56
Autor: red
Wałbrzych: Monitoring zabrał ze sobą
Fot. KMP Wałbrzych
Funkcjonariusze zespołu operacyjno–rozpoznawczego Komisariatu Policji I w Wałbrzychu ustalili kilka dni temu, kto jest sprawcą kradzieży z włamaniem do pomieszczenia magazynowego piekarni znajdującej się przy jednej z ulic na Białym Kamieniu.

Do kradzieży z włamaniem do piekarni doszło 25 września zeszłego roku przy ul. Daszyńskiego. Policjanci ustalili, że sprawca po wyważeniu drzwi do magazynu przedsiębiorstwa dostał się do jego wnętrza, skąd ukradł komputer, telefon komórkowy, alkomat, wideorejestrator oraz gotówkę, a straty oszacowane zostały na 11 tysięcy złotych. Zatrzymany 39-latek przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia.

Podczas dalszych czynności procesowych funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie także dokonanie następnego czynu zabronionego. Podejrzany 4 listopada zerwał z elewacji budynku przy ul. Gwarków i zabrał kamerę monitoringu, gdzie straty wyniosły 2 tysiące złotych. I w tym wypadku 39-latek przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Za kradzież i kradzież z włamaniem wałbrzyszaninowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 10. Policjanci pierwszego komisariatu podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do sprawcy odnaleźli skradzioną kamerę.

Twoja reakcja na artykuł?

4
33%
Cieszy
4
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
1
8%
Złości
2
17%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group