Środa, 4 sierpnia
Imieniny: Dominika, Jana
Czytających: 2361
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Motohałda pełna emocji

Poniedziałek, 26 września 2011, 15:11
Aktualizacja: Wtorek, 27 września 2011, 13:53
Autor: PAW
Wałbrzych: Motohałda pełna emocji
Fot. PAW
Czwarta edycja Motohałdy przeszła już do historii. W Wałbrzychu wystartowało ponad 150 zawodników.

Tegoroczne zawody zorganizowane w Wałbrzychu były XV i XVI Rundą Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Cross Country i Pucharem Dolnego Śląska.

Uczestnicy mieli do pokonania pętlę o długości 6 kilometrów oraz tor motocrossowy.

Wygrywał ten zawodnik, który w ciągu jednej godziny zrobił większą ilość okrążeń. Startowali oczywiście motocykliści oraz zawodnicy ścigający się na quadach. Nagrody zostały wręczone w Galerii Victoria.

W rywalizacji motocyklistów wśród juniorów zwyciężył Mateusz Bojda, w kategorii Licencja najlepszy był Adam Kubarski, a w młodzikach triumfował Andrzej Szlacheta. Wreszcie w seniorach nie było mocnych na Huberta Schoenera. Startowali również weterani i tu najlepszy okazał się Tomasz Wojewoda.

Równie emocjonujące były wyścigi na quadach. W kategorii 2K wygrał Roman Gwiazda. W kategorii 2K młodzik zwyciężył Dawid Sierżant, a w kategorii 4K triumfował Paweł Antkowiak. W rywalizacji Open wygrał Daniel Flis.

W niedzielę odbył się Puchar Dolnego Śląska. W poszczególnych kategoriach wiekowych wygrywali: Adam Kubarski, Jakub Pietruszczak, Andrzej Szlacheta, Zbigniew Lech.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group