Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 4097
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Nagroda za wskazanie sprawcy kradzieży

Piątek, 21 października 2016, 10:00
Aktualizacja: 10:01
Autor: opr. PAW
REGION, Czarny Bór: Nagroda za wskazanie sprawcy kradzieży
Fot. red
Na stadionie w Czarnym Borze doszło do kolejnego aktu wandalizmu i kradzieży.

Tym razem ze strzelnicy biathlonowej nieznani sprawcy skradli dwie tarcze strzeleckie. Były to nowe tarcze, które klub Melafir Czarny Bór zainstalował na strzelnicy biathlonowej tuż przed Mistrzostwami Polski w biathlonie letnim, które odbyły się tutaj w lipcu. Działacze klubowi nie kryją oburzenia zaistniałą sytuacją.
- Do kradzieży doszło prawdopodobnie w nocy ze środy na czwartek. Apelujemy do osób, które mają wiedzę na temat tej kradzieży o kontakt. Dla osoby, która wskaże, kto ukradł tarcze lub powie gdzie one się znajdują, klub ufundował nagrodę w wysokości 1000 zł – mówią działacze Melafiru.

Zdaniem klubowych działaczy, tarcze zostały skradzione z rozmysłem i na pewno nie trafią do skupu złomu. Ktoś wyciął tarcze wraz z linkami, by ewentualnie zainstalować je dla własnych potrzeb lub na jakiejś strzelnicy. Sprawa została zgłoszona na policję. Każdy, kto ma jakąś wiedzę na temat skradzionych tarcz proszony jest o kontakt z Komisariatem Policji w Boguszowie-Gorcach lub klubowymi działaczami pod numerem 502 434 898.

W tym miejscu warto wspomnieć, że stadion w Czarnym Borze jest ulubionym celem ataków wandali. Dochodziło tu w przeszłości wielokrotnie do włamań, niszczenia ogrodzenia, palenia ławek na trybunach, czy też niszczenia murawy.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group