Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4616
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Najnowocześniejsza siłowania w regionie – Aqua–Zdrój

Sobota, 7 grudnia 2013, 6:30
Aktualizacja: Niedziela, 8 grudnia 2013, 15:37
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Najnowocześniejsza siłowania w regionie – Aqua–Zdrój
Fot. użyczone
Od wczoraj w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua–Zdrój można skorzystać z najnowocześniejszego sprzętu siłowego w regionie.

Siłownia w Aqua Zdroju wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt firmy Life Fitness. Strefa Cardio to nie tylko rowery, orbitreki, ale również symulatory biegu. Wszystkie te urządzenia wyposażone są w ekran multimedialny, dzięki któremu mamy m.in.stały dostęp do Internetu, telewizji, podłączenia własnych nośników (telefony, iPody, mp3). Ekran multimedialny przeniesie nas np.do Arizony i Utah (USA) lub Nowej Zelandii, gdzie możemy wśród niezapomnianych widoków odbyć swój trening. Miłośnicy jazdy na rowerze mają możliwość zwiedzenia różnych zakątków Francji. Ponadto, każdy klient może zapisywać postępy treningowe po utworzeniu osobistego konta.

Oprócz doposażenia Strefy Cardio siłownia wzbogaciła się o dodatkowe maszyny do treningu siłowego. Jedną z takich maszyn jest Hammer Strength - ma wiele zastosowań, ponieważ możemy wykorzystywać go do wzmacniania zarówno górnych, jak i dolnych partii mięśniowych. W kompleksowym treningu pomocna jest również Suwnica, jak i maszyny na mięsnie dwugłowe i czworogłowe uda, mięśnie pośladkowe, a także wszystkie inne urządzenia wzmacniające górne partie mięśniowe, dzięki którym jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowy trening całego ciała.

- Dla osób poszukujących prezentów świątecznych dla najbliższych, Centrum oferuje karty upominkowe - Podaruj Bliskiemu Zdrowie. To świetny i zawsze trafiony prezent - zapewnia dyrektor Mariusz Gawlik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group