Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3843
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Napad, znieważenie i zmiana organizacji ruchu

Piątek, 23 listopada 2012, 6:17
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Napad, znieważenie i zmiana organizacji ruchu
Fot. PAW
W ostatnich dniach strażnicy miejscy w Boguszowie–Gorcach odnotowali kilka bardzo istotnych wydarzeń.

14 listopada w godzinach porannych przy ul. Waryńskiego, funkcjonariusze Straży Miejskiej w Boguszowie-Gorcach ujęli na gorącym uczynku dwie kobiety w wieku 17 i 18 lat, które włamały się do mieszkania. Strażnicy Miejscy zareagowali bezpośrednio po otrzymanym zgłoszeniu. Kobiety zostały przekazane w ręce Policji, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie. Mieszkanie zostało zabezpieczone przez zarządcę budynku. O losie kobiet zadecyduje sąd.

20 listopada w trakcie służby na ul. Browarnej funkcjonariusz Straży Miejskiej z Boguszowa-Gorc został znieważony słowami wulgarnymi przez 27-letniego mężczyznę będącego w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został ujęty i przekazany Policji, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

Od 19 listopada na ulicach Racławickiej, Kolejowej, Szkolnej, Złotej i Przodowników Pracy w Boguszowie-Gorcach nastąpiła zmiana organizacji ruchu. Funkcjonariusze Straży Miejskiej apelują do kierujących swoimi pojazdami o zapoznanie się z aktualną organizacją ruchu. Jednocześnie strażnicy miejscy przypominają, że parkowanie pojazdu może odbywać się tylko w miejscach określonych w przepisach Prawa Ruchu Drogowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group