Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 4328
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Narkotyki w cenie

Niedziela, 21 lutego 2021, 6:37
Autor: red
Wałbrzych: Narkotyki w cenie
Fot. KMP Wałbrzych
Cztery osoby zatrzymali za posiadanie narkotyków wałbrzyscy policjanci.

18 lutego nad ranem funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu dokonali przeszukania mieszkania przy ul. Andersa. Odnaleźli tam i zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany, a do sprawy zatrzymali 38-letniego wałbrzyszanina.

Po godzinie 16:00 również przy ul. Andersa w Wałbrzychu przez policjantów zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy zatrzymany został 34-letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy oraz metamfetaminy.

Trzy godziny później w ręce innych policjantów tego samego zespołu przy ul. 11 Listopada w Wałbrzychu wpadł 26-latek. Wałbrzyszanin schował w wierzchniej odzieży środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Ostatnia z osób – 40-letnia kobieta – wpadła w ręce policjantów prewencji pierwszego komisariatu podczas interwencji domowej w dzielnicy Piaskowa Góra. To właśnie w mieszkaniu przy ul. Wrocławskiej funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli narkotyki w postaci amfetaminy.

Za posiadanie środków odurzających oraz psychotropowych wszystkie zatrzymane osoby odpowiedzą teraz przed sądem. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii trzem mężczyznom i kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

2
25%
Cieszy
4
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
13%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group