• Czwartek, 22 sierpnia 2019
  • Godz. 18:33
  • Imieniny: Marii, Cezarego, Tymoteusza
  • Czytających: 2903
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Nasi lekkoatleci na krótkich dystansach

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 8 grudnia 2011, 18:50
Aktualizacja: 18:52
Autor: PAW
Dziś prezentujemy dalszy ciąg podsumowania sezonu lekkoatletycznego. Czas na wyniki lekkoatletów wałbrzyskiego Górnika w biegach sprinterskich.

Bieg na 100 metrów:

Juniorki młodsze: 4. Klaudia Terlikowska 13.00, 16. Aldona Kopeć 13.43
Młodzicy: 13. Mateusz Jopek 12.07
Młodziczki: 10. Adrianna Grędzińska 13.70

Bieg na 200 metrów:

Juniorzy: 17. Amadeusz Mikołajczyk 24.25, 20. Miłosz Kaczkowski 24.68
Juniorzy młodsi: 9. Tomasz Mierzejewski 23.65
Juniorki młodsze: 7. Aldona Kopeć 27.35, 11. Klaudia Terlikowska 27.78
Młodzicy: 9. Martin Nieć 24.62, 19. Marcin Haniszewski 26.59
Młodziczki: 4. Weronika Grzelak 27.76, 8. Adrianna Grędzińska 28.80, 13. Joanna Biel 29.67, 14. Oliwia Głód 29.85, 18. Romana Laskowska 30.30

Bieg na 300 metrów:

Open: 14. Mariusz Maciaszek 36.59, 15. Dawid Błażejewski 36.60
Open: 15. Weronika Grzelak 44.64, 17. Klaudia Terlikowska 44.83
Młodzicy: 3. Tomasz Maciejewski 37.96, 10. Martin Nieć 39.00
Młodziczki: 7. Weronika Grzelak 44.64, 10. Paulina Józik 45.11, 13. Dorota Przygodzka 45.96, 19. Romana Laskowska 47.06

Bieg na 400 metrów:

Seniorki: 20. Klaudia Terlikowska 63.69
Juniorzy: 11. Dawid Błażejewski 52.33, 14. Amadeusz Mikołajczyk 52.66, 16. Artur Gad 53.00, 19. Paweł Zamielski 53.48
Juniorzy młodsi: 11. Tomasz Mierzejewski 53.15
Juniorki młodsze: 5. Klaudia Terlikowska 63.69, 9. Roksana Gawron 64.60
Młodzicy: 3. Martin Nieć 54.71, 12. Paweł Nowak 58.67
Młodziczki: 5. Dorota Przygodzka 65.34, 8. Paulina Rak 67.06, 17. Natalia Skupin 74.42

Bieg na 100 metrów przez płotki:

Seniorki: 10. Oskar Puszkar 19.31
Juniorki młodsze: 3. Klaudia Terlikowska 15.14
Młodzicy: 3. Adrian Sośnicki 16.18, 5. Marcin Sternik 16.48
Młodziczki: 9. Weronika Grzelak 15.94

Bieg na 300 metrów przez płotki:

Młodzicy: 19. Kamil Tumiński 50.01
Młodziczki: 6. Karolina Ostrowska 51.67, 9. Paulina Lizurek 52.48, 12. Romana Laskowska 54.70

Bieg na 400 metrów przez płotki:

Seniorki: 6. Klaudia Terlikowska 67.38
Juniorki młodsze: 3. Klaudia Terlikowska 67.38

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group