Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1897
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nasz Powiat idzie do wyborów z poparciem Platformy Obywatelskiej

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Środa, 20 marca 2013, 15:20
Aktualizacja: 22:17
Autor: PAW
Fot. PAW
Kandydaci Komitetu Wyborczego Wyborców Nasz Powiat mają pełne poparcie Platformy Obywatelskiej w nadchodzących wyborach do Rady Powiatu Ziemskiego.

Kandydaci startujący w poszczególnych okręgach zaprezentowali się czołowym działaczom PO na konferencji prasowej.
- Wiemy, jakie są potrzeby mieszkańców powiatu – mówi Leszek Orpel, jeden z założycieli KWW Nasz Powiat. – Nasz program jest najlepszy ze wszystkich i realny.

Po raz kolejny Leszek Orpel wypunktował główne cele, jakie samorządowcy Naszego Powiatu będą chcieli realizować, kiedy zasiądą już w nowej radzie. Tak więc była mowa o komunikacji podmiejskiej, która już dociera do niektórych miejscowości, a ma docierać do wszystkich miejscowości sąsiadujących z Wałbrzychem, o taniej administracji, a więc o zmniejszeniu liczby członków zarządu powiatu oraz kierowników wydziałów, o większym bezpieczeństwie i możliwości kupowania godzin patroli policyjnych czy też o budowie schroniska dla zwierząt.
- Pamiętamy również o inwestycjach drogowych i to również stawiamy sobie jako priorytet – mówi Orpel. – Dla nas poparcie PO jest bardzo ważną kwestią, bo to partia rządząca i dzięki współpracy z jej przedstawicielami możemy dla tego regionu zrobić naprawdę wiele.

Według Grzegorza Schetyny, najbliższe wybory mogą zadecydować o tym, w jakim kierunku podąży powiat.
- Powiat wałbrzyski zajmuje bardzo ważną pozycję na mapie Dolnego Śląska – mówi Schetyna. – Zdajemy sobie sprawę, że tu jest naprawdę ciężko i dlatego szukamy wspólnych działań, które sytuację w regionie poprawią.

Marszałek Województwa Dolnośląskiego Rafał Jurkowlaniec jak i prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej są przekonani, że niedzielne wybory okażą się dla KWW Nasz Powiat sukcesem.
- Są na tej liście osoby wartościowe, które już wiele osiągnęły w swoim życiu i myślę, że mogą jeszcze wiele zrobić dla powiatu – rekomendował kandydatów prezydent Szełemej.

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group