Czytaj także: Jelenia Góra Świdnica

WIADOMOŚCI |  SPORT |  FOTOREPORTAŻE |  OGŁOSZENIA |  Będzie się działo |  Rykowisko |  REKLAMA 
Środa, 18 lipca 2018 Godz.: 18:45:48 Imieniny: Erwina, Kamila, Karoliny, Szymona Czytających: 9327 , Zalogowanych: 1 . Niezalogowany

Wiadomości, Wałbrzych

Partia Porozumienie zapowiada ułatwienia dla przedsiębiorców

Wtorek, 19 grudnia 2017, 16:09, ostatnia aktualizacja: 2017-12-23 10:03
Robert Bajek
Miej świadomość
 
Najnowsze ogłoszenia
Sosnówka, kawalerka po rem.
Dom na wsi Ok. Jeleniej Góry
2 kotki 3-miesięczne Łomnica
Szpachlarzy i malarzy
Dąbrowica, działka 2380 m2
Zatrudnimy maklera /agenta
Ława pokojowa
Praca dla opiekunki z komunikatywnym niem.
Oddam ławę
Nowy,piękny dom w zab. bliźniaczej
Dom w zabudowie bliźniaczej
Nauczyciel
Zabobrze 2 pokoje z balkonem.
Praca od zaraz!
Okazja dom 290000zł
Usługi transportowe
Rower górski dziecięcy
Pokojowa/ pomoc kuchenna
Masaż
Stihl ms 029

Dodaj ogłoszenie
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Teatry7
Biblioteka pod Atlantami4
Koncerty9
Inne41
 
Fot. Robert Bajek

Dzisiaj w kawiarni Fantazja przy ulicy Fortecznej w Wałbrzychu odbyła się konferencja prasowa lokalnych przedstawicieli utworzonej niedawno przez Jarosława Gowina partii Porozumienie.

Centroprawicowa partia Porozumienie została powołana 4 listopada br. Powstała po przyłączeniu się do Polski Razem nowych środowisk. Prezesem partii jest Jarosław Gowin - wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W dzisiejszej konferencji uczestniczyli: Wojciech Murdzek - Poseł na Sejm RP, członek prezydium zarządu i prezes okręgu wałbrzyskiego partii Porozumienie, Beata Żołnieruk - członkini zarządu krajowego i okręgowego oraz przewodnicząca koła wałbrzyskiego partii Porozumienie, Jacek Hecht - członek zarządu krajowego i wiceprzewodniczący koła kłodzkiego partii Porozumienie i Andrzej Ramian - wiceprzewodniczący koła wałbrzyskiego partii Porozumienie.

R E K L A M A

Podczas konferencji mowa była o nowych, tworzonych właśnie w okręgu wałbrzyskim strukturach partii Porozumienie i o zmianach w ordynacji wyborczej, jednak głównym i najistotniejszym tematem była "Konstytucja biznesu" i planowane ulgi i udogodnienia dla przedsiębiorców.

- 4 listopada premier Jarosław Gowin ogłosił powstanie nowej partii, w której skład wchodzą dotychczasowi członkowie Polski Razem, środowisko republikanów, wolnościowców a także Chrześcijański Ruch Samorządowy. Łączy nas wspólne patrzenie na gospodarkę. Najważniejszy dla nas jest rozwój gospodarczy Polski, polepszenie jakości życia mieszkańców. Mówiąc o polepszeniu jakości życia nie mam na myśli tylko strefy materialnej, ale również bezpieczeństwo, którego dzisiaj w Europie bardzo brakuje. Łączą nas takie cele jak wzrost gospodarczy, wolny rynek, niskie podatki, zero biurokracji - tak o nowej partii Porozumienie mówiła Beata Żołnieruk.

Z kolei Wojciech Murdzek omówił temat "Konstytucji biznesu", planowanych udogodnień dla przedsiębiorców oraz uporządkowania i zebrania w jednym dokumencie przepisów dotyczących działalności gospodarczej:

- Pod szyldem "Konstytucja biznesu" kryje się 5 ustaw. Najważniejszą z nich jest prawo przedsiębiorców. Jest to oś wiodąca, zawierająca najważniejsze rozwiązania. Do tego dochodzą 4 ustawy, które stanowią odrębne propozycje ustaw, aby nie zaciemniać głównego przekazu. W pakiecie "Konstytucja biznesu" jest prawo przedsiębiorców, ustawa o rzeczniku małych i średnich przedsiębiorców, centralna ewidencja informacji o działalności gospodarczej, kolejna ustawa porządkuje aktywności przedsiębiorców zagranicznych i ostatnia z ustaw to przepisy wprowadzające. Prace nad tym projektem rozpoczęły się w marcu 2016 roku w kontakcie z organizacjami przedsiębiorców i ze światem nauki. Wszystkie te projekty trafiły do komisji, której ja przewodniczę, czyli do komisji nadzwyczajnej do spraw deregulacji. W tej komisji będziemy te projekty pilotować i procedować - mam nadzieję, że tak sprawnie jak do tej pory. W dokumencie "prawo przedsiębiorców" pojawiają się zapisy, które od dawna były postulatami przedsiębiorców, czyli między innymi postulat: "co nie jest prawem zabronione, jest dozwolone", domniemanie uczciwości przedsiębiorców, interpretacje na korzyść przedsiębiorców, zasada równości prawa. Pojawiają się takie rozwiązania jak działalność nierejestrowa. Jest też przewidziane wprowadzenie ulgi na start, gdzie przez 6 miesięcy ktoś kto zaczyna działalność gospodarczą nie będzie musiał płacić ZUSu a przez kolejne dwa lata będzie płacił w wymiarze ZUSu zmniejszonego. Pojawia się rozwiązanie objaśnień prawnych. Działania będą szły w kierunku zrezygnowania z REGONu, zostanie NIP. Kolejnym rozwiązaniem jest możliwość zawieszenia działalności gospodarczej na czas nieokreślony. W projekcie jest też stworzenie bardziej przejrzystej formy reglamentacji, czyli będą koncesje, zezwolenia i wpisy do rejestrów działalności regulowanej. Z innych form się rezygnuje. To są główne przesłania z "Konstytucji biznesu" czy z prawa przedsiębiorców, będącego głównym elementem "Konstytucji biznesu".

Jako że lokalne struktury partii Porozumienie są dopiero tworzone, o współpracę w tym obszarze zaapelował Andrzej Ramian - wiceprzewodniczący koła wałbrzyskiego:

- Chciałbym się zwrócić do mieszkańców z apelem o współpracę. Żeby można było coś osiągnąć, musi być poparcie. Proszę o współpracę, o pójście z nami aż do sukcesu, który chcemy osiągnąć.
Następna wiadomość Wieści czysto polityczne 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
  19-12-2017 17:35 | ~11111 | *-07.vectranet.pl (37.8.*.*)
Czy ten starszy nie należał do PZPR ? Kto go zna proszę o info.

  19-12-2017 17:50 | ~Boguś | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
która to już partia Pani Beatko ? Jak tam kariera ? Będzie awans ?

  19-12-2017 17:59 | ~PO | *.compute.amazonaws.com (52.24.*.*)
Najlepiej o przedsiebiorcow dbamy MY!! I to rekami naszego Romana!! Kto podniosl podatki od nieruchomosci dla przedsiebiorcow ostanio w Walbrzych do maksymalnych stawek? Kto robi zakazy postoju przed sklepami przy rynku? My PO... Kto rozdaje uprawnienia do prowadzenia przedszkoli tylko swoim?!?! MY!! Kto drunuje Wlabrzyskie klubu sportowe oplatami za wynajem obiektow sportowych? Kto sprzedal Koksownie Victorie!? Kto sprzedal PEC!!! Tak wspieramy prywatne przedsiebiorstwa jak Gazeta Wyborcza, ostatnio dostala od nas 300 tys... z samego Walbrzycha, a rzadzimy w wielu miastach!! Gwarantujemy tez, ze jak odzyskamy wladze, to sprowadzimy uchodzcow, i zrobimy przymus, by w kazdej firmie pracowal conajmniej jeden z nich!!

  19-12-2017 19:34 | ~Troll | *.adsl.inetia.pl (77.253.*.*)
~11111-tak.Był także inicjatorem tworzenia w Wałbrzychu SLD na Szczawienku tam też działał..On w Porozumieniu jest jednym wielkim nieporozumieniem.

  19-12-2017 20:17 | ~K-123 | *.internetdsl.tpnet.pl (79.189.*.*)
żołnieruk wstydu nie ma ale dla kariery wszystko zrobi

  19-12-2017 21:14 | ~ŁOŚSUPERKTOŚ | *-02.vectranet.pl (178.235.*.*)
PANI BEATA HAKUNA MATATA !

  19-12-2017 21:37 | ~ŁOŚSUPERKTOŚ | *-02.vectranet.pl (178.235.*.*)
PANI BEATA HAKUNA MATATA !

  19-12-2017 23:14 | ~do Pani Beatki!!! | *.gprs.plus.pl (77.114.*.*)
Partię Kosmitów będę rejestrował!!! Załapuje się Pani?!

  20-12-2017 00:17 | ~Robb | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
Czytając te prostackie komentarze zastanawiam się co kieruje ludźmi, że chcą działać dla innych, angażować się, zostawać politykami?. Przecież dla was nie warto nawet palcem kiwnąć, będzie was PO z SLD haratała do końca świata! Miasto zadłużone najbardziej w Polsce, niedługo będzie niewypłacalne, a jedyne co macie do powiedzenia, to idiotyczne drwiny. Stado owiec które nie ma nawet świadomości, że jest strzyżone i dojone przez klikę Szełeme...

  20-12-2017 00:35 | ~Wojtek | *.internet.cyfrowypolsat.pl (5.172.*.*)
W której partii Pani Beata Żołnieruk jeszcze nie była Ciekawe czy w rubryce zawód wpisuje członek nowej partii.? Ciekawe ile jeszcze partii powstanie przed nadchodzącymi wyborami.

  20-12-2017 06:36 | ~pytanie | *.t-mobile.pl (188.146.*.*)
U nas w Polsce polityków można porównać do graficiarzy. I jednych i drugich jest mnóstwo, wszędzie widać efekty ich pracy, ale prawdziwych wirtuozów tych sztuk na palcach jednej ręki można policzyć. Jak dla mnie by być politykiem to trzeba mieć jakieś jasno zdeklarowane przekonania i co najważniejsze nie zmieniać ich częściej niż Lewandowski koszulki po meczu. Ale u nas tzw. politykom nie idzie o walkę o dobro wyborców, tylko o to by istnieć, być na wierzchu i by zdjęcia im robili z lepszego profilu

  20-12-2017 08:07 | ~abc | *.t-mobile.pl (188.146.*.*)
ciekawe co na to koalicjant pis i kuriata ktoremu przyjdzie wspolpracowac

  20-12-2017 08:31 | ~J-23 | *-07.vectranet.pl (37.8.*.*)
musiało tam być bardzo tłoczno.Ani jednego zdjęcia publiki'.

  20-12-2017 08:34 | ~DoBogus | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
Trzeba byś niezłym kretynem żeby nie wiedzieć. że te partie wszystkie były Korwina. Zmiana nazwy nie oznacza zmiany partii. A jeśli ktoś imputuje jej przynależność do innej partii, to powinien mieć świadomość, że pomówienia mogą słono kosztować. No chyba, że masz dowody. Czekamy.

  20-12-2017 09:09 | ~ | *.internet.cyfrowypolsat.pl (5.172.*.*)
ktos,,,,,,,powiedzial,,,,,,,kiedys,,,,,,,ale,,,,,,,,jaja

  20-12-2017 09:11 | ~wyzwalacz | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Z całą sympatią dla tego przedsięwzięcia, ale: Obecnie żyjemy w agresywnym, postępującym kryptokomunizmie wymuszanym przez UE. Wiekszość ludzi nie jest przedsiębiorcami, a przedsiębiorcy są zwalczani przez ograna prasowe UE i przez nasz rząd. Hołubieni są więc pracownicy-gołodupcy jako dobry materiał do okradania z owoców pracy i elektorat wyborczy.Dlatego z takimi postulatami szanse przebicia się Waszej partii oceniam na mizerne. Należy więc obiecać coś zwyczajnym ludziom a potem robić swoje, bo jak napisałem większosci ludzi postulaty powyżej nie dotyczą bezpośredni, a ludzie nie pojmują zależności że wyszło by im to ostatecznie na dobre. Prości ludzie zawsze pójdą drogą prostszą, np.500+.Pozdrawiam i życzę więcej praktycznego realizmu.

  20-12-2017 10:18 | ~Polewa z matola | *.compute.amazonaws.com (52.24.*.*)
Robb: nie bez powodow maja ksywe lemingi... tepe same w przepasc sie pchaja... bezrozumne lemingi. CO do 500+ przestancie bredzic. 500+ zmniejszylo biede wsrod dzieci o ponad 80%, wzrost liczby dzieci na wakacjach, a ludzie w walbrzychu maja na wegiel do pieca, i nie musza palic starymi butami. i napewno lepiej ze te pieniadze laduje w kieszeni ludzi na dzieci, niz w kieszeni politykow PO na osmieorniczki. Boli was 500+? w koncu mialo nas na to nie stac. Lzecie i klamiecie swinie!!

  20-12-2017 10:34 | ~ja | *.snt.net.pl (159.253.*.*)
Szkoda, że pani Beata odeszła z Wolności to jakiejś pseudowolnorynkowej partii.

  20-12-2017 11:45 | idler73 |  
@polewa z matoła, "ludzie mają na węgiel do pieca" - sposób myślenia bezrozumnego prawaka. O ile mi wiadomo, 500+, przeznaczone jest dla dzieci, a nie na węgiel, no, ale co, ja leming mogę wiedzieć. Nie piszesz o faktach, o zrujnowanej armii np., o dyplomacj z której nawet Czesi i Słowacy, mają bekę (tak, tak, oni też słyszeli o San Escobar), o gospodarce, której rzeczywisty stan nie jest tak optymistyczny, o mono włądzy i rozbiorze dekromacji, a właściwie coraz bardziej agresywnemu wprowadzaniu "modelu Putinowskiego". Jak mniemam, wojna pozycyjna z UE skończy się upadkiem, tego, co wielu Polaków budowało przez dzisięciolecia, ale co ty możesz o tym wiedzieć ... Będziecie sobie żyli, w zasmrodzonym kato - faszystowskim zaścianku, miejscu dla bezmyślnych i bezwarunkowo podporządkowanych.

  20-12-2017 12:03 | ~Troll | *.adsl.inetia.pl (77.253.*.*)
~J-23 -nie było "bistro", więc Mała Kaśka nie przyszła.;)

  20-12-2017 12:41 | ~prawdziwy troll | *-04.vectranet.pl (31.11.*.*)
Troll, jesteś monotematyczny.Twoja obsesja na temat żarcia jest niezwykle frapująca. Czyżby twoja kobita wyżerała twoje porcje papu?

  20-12-2017 12:55 | ~onn | *.um.walbrzych.pl (78.9.*.*)
na jednym ze zdjęć wlasciciel fantazji pokazuje posłowi jak duże rachunki ma za prąd, dobre :)

  20-12-2017 15:41 | ~Polewa z matola | *.compute.amazonaws.com (52.24.*.*)
Matoly jak hidler mysla, ze jak w domu sie pali w piecu, to cieplo otacza, ogrzewa tylko doroslych... dzieci maja zimno... co za tepe matolstwo... az poraza... nie wiem co u czerwonego faszysty Hidlera wieksze... matolstwo zy czerwony faszyzm. Przestan cpac TVN, bo myslec nie umiesz juz, dumy z bycia Polakiem brakuje od dawna... myslenie jak widac zanika. Zrujnowana armie masz w glowie... Caracale pokazaly kto mial racje... lapowkarskie PO obiecaly Francuzom kontrakt na nielatajace caracale... bo za drogi serwis jest. I tak nam chcieli wcisna, zby Poslka placila za serwis, tyle ile francuzow nie stac... Zrujnowana armia? Zrujnowana tarcza antyrakietowa przez PO byla matole. Ty przez 10-lecia budowales komuszy stan... ktory my zburzymy matole. Tak bedziemy zyli w Polsce na wzor Polski.

  20-12-2017 15:43 | ~FAKTY WBREW TARGOWICY | *.compute.amazonaws.com (52.24.*.*)
Program 500+ aż o 94 proc. zmniejsza skrajne ubóstwo wśród dzieci. Liczba ubogich wśród najmłodszych zmniejszy się o nawet pół miliona - wynika z raportu „Przewidywane skutki społeczne 500+: ubóstwo i rynek pracy”. I jeszcze jedno: masowa rezygnacja kobiet z pracy to mit. 3,78 mln dzieci otrzymuje świadczenia 500+. Choć o pieniądze starać może się każdy, kto ma minimum dwójkę dzieci, to rządowy program wyraźnie poprawia sytuację materialną przede wszystkim najbiedniejszych.

  20-12-2017 15:44 | ~FAKTY WBREW CZERWONYM FASZYSTOM | *.compute.amazonaws.com (52.24.*.*)
Według polskiego oddziału Europejskiej Sieci Przeciwdziałania Ubóstwu(EAPN), które przygotowało raport, gdyby tylko program wdrożono dwa lata temu, to liczba ubogich dzieci zmniejszyłaby się z 718 tys. do 188 tys. Szacunki wskazują, że w 2015 roku najmłodszych żyjących poniżej progu ubóstwa byłoby o kolejny tysiąc mniej. Bieda wśród dzieci praktycznie znika. W kategorii ubóstwa skrajnego wynosić powinna poniżej 1 proc. Niektórzy twierdzą, że można było lepiej rozdysponować te 17 mld zł w tym roku czy 23 mld w przyszłym i lepiej rozłożyć je pomiędzy najbiedniejszych. Chodzi tu głównie o kwestię przyznawania pieniędzy najlepiej zarabiającym. Rząd chciał szybko wdrożyć program i zadecydował inaczej - mówi prof. Ryszard Szarfenberg z EAPN, autor raportu.

  20-12-2017 15:47 | ~FAKTY WBREW LEWACTWU | *.compute.amazonaws.com (52.24.*.*)
Ja wiem ze to boli, ale wy zawsze dazyliscie do eliminacji narodu Polskiego, czy to germanizacja, czy to rusyfikacja, czy to wprowadzenie aborcji przez Hitlera tylko wsrod Polek... czy to mordy na inteligencji, niszczenie i kradziez zdobyczy kulturowych i dziel sztuki... teraz usilnie walczycie, zeby jak najmniej Polakow sie rodzillo i jak najwiecej dzieci zylo w biedzie... skoro faktow na temat 500+ nie przyjmujecie do wiadomosci i na program caly czas plujecie. HANBA, HANBA, PO TRZYKROC WAM HANBA targowico!

  20-12-2017 16:11 | ~wyzwalacz | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
A jak jest gwarancja że pokolenie 500+ pozostanie w Polsce odpracować ten zasiłek? Jeśli nie ma takiej gwarancji to jest hodowla siły roboczej dla zagranicy na nasz koszt. Czyli kolejny rabunek.

  20-12-2017 16:51 | ~Polewa z matolkow | *.compute.amazonaws.com (52.24.*.*)
TO dopiero Bolszewia... Lojalek sie chce dla dzieci, ktore korzystaja z 500+? Taka obroze czy czipowanie dzieci chcecie? Gwarancja? Co ma wspolnego ta twoja gwarancja, z wolnym rynkiem, ze swoboda przemieszczania sie, czy tez wolna wola czlowieka. Jedyne co mozesz, to szkolic w duchy patriotycznym... i tyle do niczego ludzi zmuszan nie mozesz. Hodowla sily roboczej... rany... co za belkot bolszewicki... Jak mozna nazywac wsparcie rodzin hodowla... hodowac mozesz sobie psa, krowe, albo swinie przy korycie... a nie Polskie dzieci... Chyba sam byles za dlugo hodowany przez TVN.

  20-12-2017 16:54 | ~Janosik | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Jak wam Gowin obieca węgiel na zimę to wam rury zamarzną. Trump obniży podatki , 34 do 21 %. A Gowin obiecuje. A ja wam obiecuję obiecywać wszystko czego chcecie. Tylko mnie wybierzcie . Taki mam gest. A co .

  20-12-2017 18:31 | 57jurand |  
Dobor członkow , od SLD po Ruch Palikota. Co za rozmach.

  20-12-2017 23:55 | ~wyzwalacz | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Wybiorą Gowinów i znowu się okaże że nic nie można zmienić. Niech przedstawią gwarancje jakieś. Może weksle podpisane publicznie?

  21-12-2017 06:58 | ~bicz_bozy | *.dynamic.chello.pl (89.64.*.*)
A dlaczego ktoś ma głosować na ten wytwór zamiast na PiS? przecież bez PiSu ta partia politycznie nie istnieje, w związku z czym jest niesamodzielna, to jakaś żałosna próba przeciegniecia niezdecydowanych wyborców na pis w wersji light, coś jak kiedyś UP przy SLD. Klasyczne pączkowanie na prawicy,jak od 25 lat.

  22-12-2017 14:58 | ~Michał |  (82.177.*.*)
Może dlatego, że radni PiS nie zagłosowali przeciwko budżetowi na 2018, a jedynie się wstrzymali. PO w Wałbrzychu potrzebuje mocnej opozycji i właśnie taką może być Porozumienie i Pani Beata. Zresztą od razu widać, że jest to bardziej wolnorynkowy odłam prawicy.

  27-12-2017 23:46 | ~do Michał | *.adsl.tpnet.pl (79.186.*.*)
wolnorynkowy odłam prawicy, dobre sobie, ta Pani nie załapała się do powiatu, musi ciężko pracować na chleb w biznesie, widac ma parcie na szkło

Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Radny Langer interpeluje w sprawie barierek Radny Langer interpeluje w sprawie barierek  (17)

Wałbrzych Piątek, 12:52
13 lipca 2018

– W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami dotyczącymi wysokich kosztów montażu w...
Jerzy Buzek orędownikiem sprawy sudeckiej Jerzy Buzek orędownikiem sprawy sudeckiej  (13)

Wałbrzych Piątek, 16:41
29 czerwca 2018

Podczas Kongresu Regionów we Wrocławiu europoseł, były premier i przewodniczący Parlamentu...
Kandydat na prezydenta Wałbrzycha z wizytą u premiera Kandydat na prezydenta Wałbrzycha z wizytą u premiera  (77)

Wałbrzych Środa, 09:34
20 czerwca 2018

Ireneusz Zyska, który jest od kilku tygodni oficjalnym kandydatem prawicy na stanowisko prezydenta...
Ireneusz Zyska będzie walczył o fotel prezydenta Wałbrzycha [FOTO] Ireneusz Zyska będzie walczył o fotel prezydenta Wałbrzycha   (58)

Wałbrzych Środa, 15:34
30 maja 2018

Dzisiaj w siedzibie WSSE "INVEST–PARK" w Wałbrzychu odbyła się konferencja prasowa, podczas której...
Za pół roku wybory samorządowe. Kto wystartuje na fotel prezydenta Wałbrzycha? Za pół roku wybory samorządowe. Kto wystartuje na fotel prezydenta Wałbrzycha?  (58)

Wałbrzych Wtorek, 09:04
15 maja 2018

Coraz częściej w rozmowach wałbrzyszan przewija się temat zbliżających się szybkimi krokami...
Wolność Wałbrzych wysłała PIT–y w kosmos Wolność Wałbrzych wysłała PIT–y w kosmos  (6)

Wałbrzych Środa, 13:56
2 maja 2018

Minął ostateczny termin wypełniania PIT–ów.
Unia Pracy chce w szczególny sposób uczcić święto ludzi pracy Unia Pracy chce w szczególny sposób uczcić święto ludzi pracy  (3)

Wałbrzych Środa, 17:29
18 kwietnia 2018

Przypomnijmy, że w dniach 30 kwietnia–3 maja w kompleksie zamkowym Zamku Książ odbędzie się Festiwal...
Inicjatywa Polska kontynuuje prace związane z pomnikiem Niepodległości [FOTO] Inicjatywa Polska kontynuuje prace związane z pomnikiem Niepodległości   (30)

Wałbrzych Poniedziałek, 10:43
9 kwietnia 2018

Kilka tygodni temu członkowie Inicjatywy Polska Wałbrzych stanęli w obronie Pomnika Niepodległości na...
PiS traci w sondażu PiS traci w sondażu  (35)

Kraj Czwartek, 14:54
29 marca 2018

Ostatnie wyniki sondażów pokazują, że przewaga Prawa i Sprawiedliwości nad innymi partiami topnieje.
Lista hańby – konferencja PO [FOTO] Lista hańby – konferencja PO   (59)

Wałbrzych Niedziela, 13:13
18 marca 2018

Platforma Obywatelska kolejny raz zdecydowała się głośno sprzeciwić polityce Prawa i Sprawiedliwości.
Wolność – nie zakazy! Przywrócimy zakupy w niedziele! Wolność – nie zakazy! Przywrócimy zakupy w niedziele!  (73)

Wałbrzych Niedziela, 10:54
11 marca 2018

Pod takimi hasłami w całej Polsce odbyły się sobotnie konferencje prasowe parlamentarzystów Platformy...
Obcięli wynagrodzenie burmistrzowi Obcięli wynagrodzenie burmistrzowi  (6)

REGION, Mieroszów Czwartek, 15:56
1 marca 2018

Jak podaje portal Twój Mieroszów, burmistrz Mieroszowa Marcin Raczyński będzie zarabiał miesięcznie o...
Zobacz więcej artykułów
 
 
Kalendarz wydarzeń
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

W czwartek dyżuruje
Redaktor naczelny
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Rykowisko |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2018 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | hydraulik | Logo