Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 5558
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nie opanował nerwów

Sobota, 6 lutego 2021, 6:36
Autor: red
Wałbrzych: Nie opanował nerwów
Fot. KMP Wałbrzych
W środę około godziny 16:00 policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy zatrzymali na Podgórzu do kontroli drogowej jadącego samochodem osobowym 25–letniego mieszkańca Wałbrzycha. Podczas wykonywanych czynności mundurowi dokładnie sprawdzili pojazd kierowany przez mężczyznę i znaleźli w nim spore ilości narkotyków w postaci marihuany.

Wałbrzyscy policjanci 3 lutego po południu zauważyli jadący ul. Małopolską w Wałbrzychu samochód osobowy i postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Podczas wykonywanych przez mundurowych czynności mężczyzna, który kierował pojazdem, zaczął zachowywać się niespokojnie, co wzbudziło szczególne zainteresowanie funkcjonariuszy. Policjanci prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu postanowili dokładnie sprawdzić, czy w samochodzie 25-latek nie przewozi środków zabronionych prawem. Ich podejrzenie potwierdziło się już chwilę później. Mundurowi znaleźli pod jednym z siedzeń worek, a w nim narkotyki w postaci marihuany, z których można było wykonać ponad 350 porcji handlowych tych środków odurzających.

W trakcie dalszej pracy procesowej z zatrzymanym policjanci zespołu operacyjno-rozpoznawczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu potwierdzili również, że 25-letni wałbrzyszanin sprzedawał tę substancję odurzającą innym osobom, czerpiąc z nielegalnego procederu zyski. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował w stosunku do podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

2
15%
Cieszy
6
46%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
15%
Smuci
1
8%
Złości
2
15%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group