Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4502
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nie poprą Lubińskiego

Piątek, 2 lipca 2010, 11:57
Aktualizacja: 15:20
Autor: Sven
Wałbrzych: Nie poprą Lubińskiego
Andrzej Zibrow nie ma zamiaru rezygnować z kandydowania o stanowisko Prezydenta Wałbrzycha
Fot. red
Kilka dni temu kandydujący na urząd Prezydenta Wałbrzycha Mirosław Lubiński zaapelował do Bogusławy Czupryn, Andrzeja Zibrowa oraz wałbrzyskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, który wciąż nie desygnował do walki o prezydenturę w mieście swojego kandydata, listy otwarte.

Apelował w nich o poparcie dla swojej osoby, a co za tym idzie o rezygnację z kandydowania przez konkurentów. Są już pierwsze reakcje na te listy.

Andrzej Zibrow zrewanżował się Mirosławowi Lubińskiemu epistolarnie:
Wałbrzych 30.06.2010 r.

Szanowny Pan
Mirosław Lubiński

List otwarty

Szanowny Panie!

Dziękuję Panu za przedstawienie tak jednoznacznej propozycji, abym zrezygnował z kandydowania na urząd Prezydenta Miasta Wałbrzycha oraz wsparł Pana w najbliższych wyborach samorządowych. Bardzo szanuję Pana propozycję, wierzę w Pana dobre intencje, jednak ostatnie 8 lat funkcjonowania Pana w wałbrzyskiej polityce nie potwierdziło skuteczności w działaniu. Mając na uwadze dobro wałbrzyszan którzy mi zaufali i rozwój miasta, tym bardziej potwierdzam swoje kandydowanie. Najważniejszą przeszkodą w poparciu Pana kandydatury jest to, iż jest Pan członkiem partii politycznej i szefem jej struktur w regionie. Wałbrzych nie potrzebuje marketingu politycznego, polityki i polityka, Wałbrzych potrzebuje dobrego gospodarza, dobrego Prezydenta, menedżera miasta. Wierzę, że moja propozycja modernizacji miasta i sprawnego jego zarządzania w interesie mieszkańców, a nie partii politycznych, zostanie doceniona przez wyborców.

Uprzejmie proszę o rozważenie mojej propozycji, Pańskiej rezygnacji z kandydowania oraz poparcie mojej osoby. Razem zmienimy Wałbrzych na lepszy. Wcześniej podziękowałem już za wsparcie i współpracę Panu Ryszardowi Kabatowi oraz Pani Alicji Rosiak. Zaufało i poparło mnie wiele środowisk i organizacji, a sondaże wskazują na tendencję wzrostową. Uważam, że czas na zmiany, by żyło się lepiej wszystkim w Wałbrzychu.

Z poważaniem

Andrzej Zibrow

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group