Piątek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 3981
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Nielegalny sygnał

Piątek, 4 lutego 2022, 6:34
Autor: red
REGION, Głuszyca: Nielegalny sygnał
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu w poprzedni czwartek zatrzymali 34–latka podejrzanego o tzw. sharing. Mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego w Internecie nielegalnie udostępniał programy z płatnej platformy cyfrowej.

Wykonane w ostatnich tygodniach policyjne działania operacyjne doprowadziły funkcjonariuszy zwalczających przestępczość gospodarczą do jednego z budynków przy ul. Sienkiewicza w Głuszycy. To właśnie tam mężczyzna ukrywał niedozwolone urządzenie, które zostało zaprojektowane w celu umożliwienia korzystania z usług chronionych prawem bez uprzedniego upoważnienia usługodawcy.

Teraz analizą zabezpieczonego mienia zajmie się biegły. W toku wykonanych czynności ustalone zostaną osoby, do których trafiał nielegalny sygnał telewizji satelitarnej, a następnie oszacowane zostaną straty związane z całym procederem. 34-latkowi przedstawiony został już zarzut. Za popełnione przestępstwo może trafić za karty więzienia na 3 lata. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Twoja reakcja na artykuł?

2
12%
Cieszy
5
29%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
1
6%
Złości
8
47%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group