Piątek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 4757
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nieuczciwy kurier

Niedziela, 12 września 2021, 6:47
Aktualizacja: 8:18
Autor: red
Wałbrzych: Nieuczciwy kurier
Fot. KMP Wałbrzych
Zatrudniony w jednej z firm kurierskich działających na terenie naszego miasta 25–latek został zatrzymany przez policjantów Komisariatu Policji I w Wałbrzychu.

Pracownik firmy kurierskiej próbował zrobić sobie z procederu stałe źródło utrzymania. W ostatnim tygodniu przychodząc do pracy trzykrotnie wykradł paczki z zawartością telefonów komórkowych, które zamiast do adresatów, trafiały w jego ręce. Mężczyzna w ten sposób spowodował straty w kwocie blisko 5 tysięcy złotych.

Ostatecznie mężczyzna w minioną środę został zatrzymany przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu bezpośrednio po zgłoszeniu od pracodawcy, kiedy próbował wykraść z firmy kolejnych siedem przesyłek kurierskich. Przestępcą okazał się 25-letni wałbrzyszanin.

Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnienia wszystkich czynów. Jego sprawę sąd rozpatrywał w trybie przyspieszonym. Mieszkaniec naszego miasta został skazany na osiem miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres dwóch lat próby, ma pisemnie przeprosić byłego już pracodawcę oraz naprawić wyrządzoną szkodę.

Twoja reakcja na artykuł?

5
22%
Cieszy
4
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
13%
Złości
11
48%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group