Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 2448
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nieuczciwy pracownik trafi przed sąd za kradzież telefonu

Niedziela, 15 października 2017, 14:47
Autor: red
Wałbrzych: Nieuczciwy pracownik trafi przed sąd za kradzież telefonu
Fot. KMP Wałbrzych
Wykorzystał nieuwagę 34–letniej kobiety i ukradł jej telefon komórkowy. 57–letni wałbrzyszanin stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku września policjanci Komisariatu Policji I w Wałbrzychu otrzymali zgłoszenie o kradzieży telefonu komórkowego. Poszkodowana pozostawiła go na palarni podczas przerwy w pracy i wróciła do swoich obowiązków w jednym z wałbrzyskich zakładów produkcyjnych mających swoją siedzibę w dzielnicy Szczawienko. Kiedy 34-latka przypomniała sobie o telefonie, wróciła na miejsce, w którym go zostawiła, ale urządzenia już nie było.

Funkcjonariusze niezwłocznie podjęli czynności operacyjne w celu wykrycia sprawcy przestępstwa. W toku przeprowadzonych działań mundurowi zatrzymali w godzinach wieczornych 57-letniego mężczyznę. Był on pracownikiem sprzątającym w tej firmie. Wartość przywłaszczonego urządzenia oszacowana została na kwotę 700 złotych. Telefon został odzyskany i niebawem trafi do właścicielki. Złodziej za popełniony czyn może trafić „za kratki” nawet na 5 lat.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group