Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 2793
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Nowe władze PSL–u w Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim

Poniedziałek, 7 stycznia 2019, 6:40
Aktualizacja: 9:31
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Nowe władze PSL–u w Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim
Fot. PSL Wałbrzych
W miniony piątek organizacja miejska PSL w Wałbrzychu zaprosiła członków i sympatyków ruchu ludowego na tradycyjne spotkanie opłatkowo– noworoczne.

Spotkanie było także okazją do zaprezentowania nowych władz organizacji miejskiej i powiatowej PSL. W wyniku złożenia rezygnacji z funkcji prezesa przez Piotra Zimnickiego, zarząd powiatowy w trybie statutowym powołał na funkcję prezesa PSL Powiatu Wałbrzyskiego Pawła Mazura, a organizację miejską w Wałbrzychu będzie reprezentować Radosław Kycia, prezes zarządu miejskiego.

Nowy rok to czas podsumowań, ale przede wszystkim składania życzeń na przyszłość. Obaj prezesi wyrazili nadzieję, że rok 2019 będzie dla PSL-u sukcesem.
- Ludowcy zawsze opierali się na trzech filarach: patriotyzmie, chrześcijaństwie i demokracji, a to w połączeniu z tradycją wielu członków stronnictwa przyniesie zwycięstwo w nadchodzących wyborach. Mimo nieprzychylnych uwag ludowcy zawsze starali się trzymać swoich zasad. Działania obecnego prezesa PSL-u Władysława Kosiniaka-Kamysza są tego potwierdzeniem - mówią członkowie wałbrzyskich struktur PSL-u.

Twoja reakcja na artykuł?

11
37%
Cieszy
2
7%
Hahaha
2
7%
Nudzi
2
7%
Smuci
0
0%
Złości
13
43%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group