• Środa, 29 stycznia 2020
  • Godz. 12:42
  • Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
  • Czytających: 4760
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Nowi najemcy w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 24 sierpnia 2013, 10:39
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W Galerii Victoria otworzono salon TATUUM, a w planach jest uruchomienie sklepów pięciu nowych najemców.

Keen Property Management (KPM), zarządca Galerii Victoria w Wałbrzychu, podpisał kolejne umowy najmu powierzchni handlowej. Mieszkańcy Wałbrzycha mogą odwiedzić po raz pierwszy sklep marki TATUUM, a jeszcze w sierpniu w Galerii Victoria zostanie otwarty sklep Bacówka, a w najbliższych miesiącach ruszą Agata Boutique, Butik, Gekon Fishing oraz Gekon Aquariums.

- Podpisane przez nas umowy najmu pokazują jak duży potencjał tkwi w Galerii Victoria, a jednocześnie jest to dowód na to, że centrum handlowe cieszy się dużą popularnością zarówno wśród najemców, jak i klientów. Staramy się, aby oferta obiektu była jak najatrakcyjniejsza i w maksymalnym stopniu spełniała oczekiwania nie tylko mieszkańców Wałbrzycha, ale także najemców – powiedział Richard Keen, dyrektor zarządzający Keen Property Management.

W wałbrzyskiej Galerii Victoria został otworzony sklep marki TATUUM. Salon ma powierzchnię ponad 170 m2 i zlokalizowany jest na parterze centrum handlowego. Jeszcze w sierpniu będzie miało miejsce otwarcie sklepu Bacówka, który oferować będzie wędliny oraz produkty garmażeryjne przygotowywane według tradycyjnych przepisów. Natomiast w październiku 2013 roku miłośnicy wędkarstwa oraz akwarystyki będą mogli skorzystać z bogatej oferty sklepów Gekon Fishing (o powierzchni około 100 m2) oraz Gekon Aquariums (około 160 m2), które mieścić się będą na pierwszym piętrze centrum handlowego. Co ciekawe, witrynę jednego z nich stanowić będzie imponujące, ogromne akwarium biotopowe, czyli odwzorowujące określone środowisko wodne, w którym obejrzeć będzie można różne gatunki zwierząt i roślin bytujące w afrykańskim jeziorze Tanganika. Będzie ono miało pojemność aż 6 000 litrów! Klienci Galerii Victoria zobaczą w sklepie jeszcze pięć innych akwariów biotopowych, a dodatkową atrakcją będzie jedyna na Dolnym Śląsku szklana wanna z koralowcami.

Do końca 2013 roku w centrum handlowym pojawią się jeszcze dwa nowe sklepy. Agata Boutique, o powierzchni ponad 700 m2, mieścić się będzie na pierwszym piętrze Galerii Victoria. Mieszkańcy Wałbrzycha znajdą tam szeroką gamę artykułów dekoracyjnych, a także m.in. tekstyliów, naczyń czy sztućców. Z kolei sklep odzieżowy Butik zajmie powierzchnię około 90 m2 i zlokalizowany będzie na parterze obiektu.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group