Piątek, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 4350
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Nowy wicekomendant w Głuszycy

Poniedziałek, 4 marca 2024, 10:35
Aktualizacja: 14:17
Autor: red
REGION, Głuszyca: Nowy wicekomendant w Głuszycy
Fot. KMP Wałbrzych
Dzisiaj Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu mł. insp. Tomasz Kościcki powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu w Głuszycy st. asp. Tomaszowi Szczygielskiemu.

Wraz z początkiem tego roku doświadczony detektyw drugiego komisariatu przejął obowiązki na równorzędnym stanowisku w Komisariacie Policji w Głuszycy. Miał dwa miesiące na to, aby zapoznać się z jednostką i teraz przyszła pora na awans. Dzisiaj st. asp. Tomasz Szczygielski odebrał rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Głuszycy z rąk Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzych mł. insp. Tomasza Kościckiego.

St. asp. Tomasz Szczygielski służbę w Policji rozpoczął w 2009 roku. Od początku pracował w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. W 2013 roku przeniósł się na drugi komisariat na stanowisko referenta, by w 2014 roku zostać detektywem zespołu kryminalnego tej jednostki. Po blisko 11 latach doświadczenia w sprawach kryminalnych, st. asp. Tomasz Szczygielski przeniósł się do Komisariatu Policji w Głuszycy, gdzie od dzisiaj pełni tam funkcję zastępcy komendanta tej jednostki.

Natomiast ze stanowiska zastępcy komendanta głuszyckiej jednostki do zespołu kontroli Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu awansował kom. Tomasz Lipiński, który w Policji służbę pełni od 2004 roku. Początkowo pracował w pieszym komisariacie, od 2008 roku pełnił służbę w pionie dochodzeniowo-śledczym wałbrzyskiej komendy, a od marca 2023 roku do teraz był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Głuszycy.

Twoja reakcja na artykuł?

6
27%
Cieszy
1
5%
Hahaha
4
18%
Nudzi
2
9%
Smuci
2
9%
Złości
7
32%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group