Poniedziałek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 3229
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

O odejściu z Ruchu Palikota posłanki Szymiec–Raczyńskiej i „pośle–widmo” mówili Wincenty Elsner i Artur Dębski

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 8 sierpnia 2013, 15:02
Aktualizacja: Piątek, 9 sierpnia 2013, 8:56
Autor: PAW
Fot. PAW
Wincenty Elsner to poseł Ruchu Palikota, który otworzył w naszym mieście swoje biuro poselskie. Jednak podczas pierwszego spotkania z dziennikarzami najciekawsze rzeczy poseł miał do powiedzenia na temat odejścia z Ruchu Palikota posłanki Haliny Szymiec–Raczyńskiej oraz o aktywności niektórych posłów, którzy mają w naszym mieście swoje biura poselskie.

- Nie chcę za bardzo komentować odejścia Haliny Szymiec-Raczyńskiej z Ruchu Palikota – mówi Wincenty Elsner. – Każdy ma prawo tak postąpić, ale należy pamiętać, że wszyscy członkowie Ruchu Palikota, którzy weszli do Sejmu, zawdzięczają to Januszowi Palikotowi i niestety teraz o tym zapomnieli.

Artur Dębski, poseł i jednocześnie jeden z liderów Ruchu Palikota, na temat odejścia posłów z ugrupowania założonego przez charyzmatycznego lidera Janusza Palikota, też ma swoją opinię.
- To, co powinienem na ten temat powiedzieć, nie nadaje się do prasy i do prezentowania opinii publicznej – mówi Dębski. – Przykre jest to, że niektórzy wyrobili sobie nazwisko przy boku Janusza Palikota, a teraz odchodzą z naszego ugrupowania i zapominają, czyja to zasługa, że zasiadają w Sejmie.

Wincenty Elsner, pochodzący z Wrocławia, nie krył zdziwienia, że w Wałbrzychu swoje biuro poselski utworzył poseł SlD Grzegorz Napieralski, który pochodzi z odległego Szczecina.
- Nie chcę być oceniany przez lokalne media jako „poseł-widmo”. Dlatego zapewniam, że w Wałbrzychu będę bywał często i starał się wpływać na rozwiązywanie problemów Wałbrzycha i okolic – mówi Elsner.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz

~Ja 8-08-2013 15:10
Ten cały Ruch Palikota jak szybko powstał tak szybko się rozsypie. Nie jest to poważna partia.
~nosferatu 8-08-2013 18:07
Początkowo przychylnie zerkałem na ten projekt z powodu jasnego, antyklerykalnego stanowiska. Niestety konopie, reklama homoseksualizmu, posłanka Grodzka, idiotyczne wypowiedzi Palikota, sprawiły, że traktuję tą partię jak PiS, czyli miewam odruchy wymiotne. W jednej i drugiej ze wspomnianych, dominują frustraci i szaleńcy. PiS niestety przetrwa, całkiem prawdopodobne, że wygra wybory, niestety nie cieszy mnie to, ale to chyba i tak lepsza perspektywa niż PO. Natomiast RP poniesie los Samoobrony i LPRu, ugrzęźnie zapomniane, gdzieś w pomroce dziejów, a szkoda, zapowiadało się nieźle ...
~Piskorz 8-08-2013 19:00
Pytanie do Posła Elsnera i Posła Dębskiego. Chcecie być partią lewicową, a jak głosowaliście nad Ustawą w sprawie przedłużenia wieku emerytalnego. To mi wystarczy, aby Was ocenić. Hasła i obietnice przedwyborcze, zresztą nie zrealizowane, będą Waszym świadectwem w przyszłej kampanii wyborczej.
~księgowy 8-08-2013 19:25
Mądry pewien człowiek powiedział ostatnio; socjalizm + demokracja ludowa czyli prawo wyborcze dla lumpenwyborców, to toksyczna mieszanka.
~pepe 8-08-2013 19:33
Prawda jest taka ze RP to jedyna alternatywa na pozostajacych od lat w polityce leśnych dziadków. Przed wyborami sypna populistycznymi haslami i znow na nich zaglosujecie. .. potem kolejne lata beda brac kase nic nie robiac procz zalatwiania posadek dla swoich. Ta droga polska nigdzie nie zajdzie. Strach ukadu przed Palikotem powoduje ze jest na niego taka nagonka, zwlaszcza w TVN-ie.
57jurand 8-08-2013 19:59
No no ciekawie prawisz. Wychodzi , że politykę to mogą uprawiać wszyscy - tylko nie homoseksualisci, a już tacy jak poseł Grodzka to co do mysiej dziury. Dziękujemy obejdziemy się bez twojego poparcia. Czekaj na swoich mesjaszy , sam antyklerykalizm to za mało wiem coś o tym.
~RWS 8-08-2013 21:55
Czy panowie tymi swoimi histerycznymi wypowiedziami próbują wyprowadzić kogoś z równowagi? Wolne żarty. To są politycy czy płaczkowie? Czy jakiś dziennikarz zechce porozmawiać z drugą stroną? Przypomnijcie sobie wybory to powiatu z marca u was, i niedawne w Elblągu . Przy takim zaangażowaniu środków Ruch nie istnieje. Dlaczego?
~rrrr 8-08-2013 22:14
Jakim trzeba być prostakiem aby zagłosować na jakąkolwiek partię polityczną tylko za to że jest antyklerykalna! Takim co tak robią polecam dobrego psychiatrę!
~Brawo 8-08-2013 22:24
Tak Ruch Palikota - Walka z Krzyżami - Walka z Katolikami - Zmiana Płci na pewno to pomoże Polsce.
~jaki 8-08-2013 22:33
może nowy poseł załatwi dla Wałbrzycha lotnisko ;) bo znany jest z umiłowania do latania ;)
~ 9-08-2013 0:05
Ruch Palikota o co im chodzi, tak w ogóle???
~145789635 9-08-2013 1:14
mi się podoba ruch palikota
~ergo 9-08-2013 6:28
Tylko idiota głosuje na Palikota!
~Ja 9-08-2013 8:51
@Pepe jedyną alternatywą na starych dziadków i układ okrągłostołowy są Kongres Nowej Prawicy i ewentualnie Ruch Narodowy.
~Piskorz 9-08-2013 17:04
Księgowy z 19:25. Mój Drogi, zastanów się kogo słuchasz, ten człowiek na pewno do mądrych nie należy, skoro ma takie przemyślenia. Kierując się rozumem, nigdy czegoś takiego by nie powiedział. Zmień swojego mentora, wierz mi, będziesz szczęśliwszy. Ludzie tego pokroju, tylko mieszają Ci w głowie, głosząc bzdury.
~:))) 10-08-2013 10:22
A ja się dalej pytam o program Ruchu Palikota odnośnie polskiej gospodarki,przemysłu itp. może zamiast kłaść nacisk na orientacje seksualną warto by było zająć się bardziej problemami osób niepełnosprawnych,bezrobotnych? Ich jest więcej jak "kochających inaczej"Palikot wraz ze swoją świtą i "katolikami" skutecznie podzielił Polaków na wrogie se obozy.Czy o to im chodziło?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group