Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3751
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ochrona była czujna

Niedziela, 10 lipca 2022, 6:36
Autor: red
Wałbrzych: Ochrona była czujna
Fot. KMP Wałbrzych
W miniony czwartek 21–latka ukradła ze sklepu markowe perfumy, jednak dzięki szybkiej reakcji pracowników ochrony i będących w pobliżu policjantów, została zatrzymanych na gorącym uczynku przestępstwa. Zatrzymany został również 39–latek, który wyniósł z innej placówki handlowej perfumy i został ujęty przez pracowników ochrony.

W miniony czwartek policjanci ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy patrolowali centrum miasta. Kiedy około godziny 17:00 otrzymali informację o będącym na terenie jednego z takich obiektów złodzieju, szybko udali się na miejsce zdarzenia.

Okazało się, że 21-letnia mieszkanka powiatu świdnickiego zabrała ze sklepu znajdującego się przy ul. Słowackiego różnego rodzaju perfumy o łącznej wartości 569 złotych i nie zamierzała za nie zapłacić. Przy próbie wyjścia z obiektu handlowego została ujęta przez pracowników ochrony, a następnie zatrzymana przez policjantów i doprowadzona do komisariatu. Podczas czynności procesowych kobieta przyznała się do winy. Nieuszkodzony towar wrócił natomiast na półki sklepowe.

Tymczasem policjanci z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zostali wezwani do placówki handlowej przy ul 1-go Maja. Na miejscu okazało się, że 38-letni mieszkaniec naszego miasta postanowił wejść w posiadanie bez dokonywania zapłaty markowych perfum o łącznej wartości 579 złotych. I tym razem czujność pracowników ochrony nie zawiodła. Towar wrócił na sklepową półkę, a wałbrzyszanin na komisariat.

Za dokonanie kradzieży złodziejom grozi teraz kara do 5 lat więzienia

Twoja reakcja na artykuł?

7
39%
Cieszy
4
22%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
11%
Złości
4
22%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group