Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 3075
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Odpowiedzą za narkotyki

Wtorek, 16 marca 2021, 6:42
Autor: red
Wałbrzych: Odpowiedzą za narkotyki
Fot. KMP Wałbrzych
Trzy osoby zatrzymali za posiadanie narkotyków w ciągu sobotniego poranka wałbrzyscy policjanci.

13 marca po godzinie 9:00 przy ul. Moniuszki w Wałbrzychu przez policjantów zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy zatrzymany został 20-letni mieszkaniec naszego miasta. Młody mężczyzna ukrywał w wierzchniej odzieży narkotyki w postaci marihuany.

Nie minęła godzina, a w ręce funkcjonariuszy prewencji drugiego komisariatu przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu wpadła 39-letnia mieszkanka Kamiennej Góry. Kobieta posiadała przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Ostatnia z osób – 23-letni mężczyzna – wpadł w ręce policjantów prewencji, ale pierwszego komisariatu, około godziny 12:30 podczas interwencji domowej w dzielnicy Stary Zdrój. To właśnie w mieszkaniu przy ul. Starachowickiej funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany.

Za posiadanie środków odurzających oraz psychotropowych wszystkie zatrzymane osoby odpowiedzą teraz przed sądem. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii dwóm mężczyznom i kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

2
33%
Cieszy
3
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group