Wtorek, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 2016
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Odsiedzi 3,5 roku

Piątek, 13 września 2019, 8:45
Aktualizacja: Sobota, 14 września 2019, 8:09
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Odsiedzi 3,5 roku
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali wczoraj późnym wieczorem 36–latka, który jechał rowerem znajdując się pod wpływem alkoholu. To było jednak jedno z najmniejszych zmartwień mężczyzny. Za popełnione wcześniej poważne przestępstwa mieszkaniec Szczawna–Zdroju trafi teraz za karty więzienia na najbliższe 3,5 roku, gdyż był osobą poszukiwaną przez sąd do obycia kary pozbawienia wolności.

11 września około godziny 20:30 na ul. Kusocińskiego w Wałbrzychu funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierującego rowerem. Mundurowi podejmując czynności kontrolne od samego początku podejrzewali, iż może on być osobą poszukiwaną. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się w trakcie legitymowania. 36-latek w ciągu ostatnich kilku lat popełnił szereg przestępstw, tj. brał udział w rozboju, w którym pokrzywdzona osoba doznała obrażeń ciała, dokonał kradzieży, fałszował dokumenty, a także posługiwał się cudzym dokumentem - za które ma trafić do zakładu karnego na najbliższe 3 lata i 6 miesięcy.

Prowadząc dalsze czynności z zatrzymanym policjanci ustalili że jechał on rowerem po drodze publicznej w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało blisko 0,5 promila tej substancji w organizmie 36-latka. Mężczyzna po wykonanych czynnościach został ostatecznie osadzony w Areszcie Śledczym w Świdnicy skąd niebawem trafi do więzienia.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
11%
Smuci
0
0%
Złości
3
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group