Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3282
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Okradł znajomą

Środa, 6 stycznia 2021, 6:39
Autor: red
Wałbrzych: Okradł znajomą
Fot. KMP Wałbrzych
Przyszedł w odwiedziny ze swoją partnerką do znajomej, jednak w ogóle nie interesowało go spotkanie. Wałbrzyszanin w trakcie pobytu w jednym z mieszkań na Podzamczu postanowiła ukraść kartę bankomatową należącą do 68–latki, a następnie wielokrotnie z niej skorzystać.

O tym że doszło do przestępstwa policjanci dowiedzieli się, kiedy wykonywali czynności w związku ze zgłoszoną interwencją przed jednym ze sklepów przy ul. Grodzkiej w Wałbrzychu. Przy legitymowanym nietrzeźwym mężczyźnie funkcjonariusze prewencji pierwszego komisariatu znaleźli kartę bankomatową wystawioną na dane personalne kobiety.

Mundurowi szybko dotarli do właścicielki karty - 68-latki, a podczas dalszych czynności ustalili, że 40-letni mężczyzna będąc w jej mieszkaniu przy ul. Hetmańskiej dokonał kradzieży. Następnie złodziej 8-krotnie tego dnia skorzystał z karty płatniczej powodując straty w kwocie blisko 500 złotych.

W komisariacie 40-latek złożył wyjaśnienia. O jego losie zadecyduje teraz sąd. Za kradzież oraz kradzieże z włamaniami na konto grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
3
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
33%
Złości
1
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group