Piątek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 9203
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Stare Bogaczowice: Ostatni członek gangu zatrzymany

Czwartek, 2 lutego 2023, 8:27
Aktualizacja: 11:21
Autor: red
Wałbrzych/Stare Bogaczowice: Ostatni członek gangu zatrzymany
Fot. KMP Wałbrzych
W miniony poniedziałek w ręce policjantów ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy podczas interwencji domowej wpadła 35–letnia wałbrzyszanka. Ukrywająca się od dłuższego czasu przed wymiarem sprawiedliwości kobieta była poszukiwana przez funkcjonariuszy pierwszego komisariatu, którzy od dłuższego czasu pracowali nad sprawą kradzieży sporej ilości mienia z jednego z budynków gospodarczych w Starych Bogaczowicach, gdzie w sprawie wcześniej zatrzymane zostały już trzy osoby.

Czworo sprawców – trzech mężczyzn i jedna kobieta - w poprzednie wakacje zorientowało się, że jedno z okien w budynku gospodarczym w Starych Bogaczowicach jest uchylone. Co jakiś czas odwiedzali więc teren posesji i wykradali z niego wartościowe przedmioty. Od 17 czerwca do 3 września zeszłego roku z budynku zniknęły między innymi różnego rodzaju narzędzia, elektronarzędzia, urządzenia techniczna, przewody, przedłużacze, zawory, miedziane złączki, a straty przekroczyły łącznie 70 tysięcy złotych.

Po przeprowadzonych czynnościach operacyjnych policjanci kryminalni pierwszego komisariatu jeszcze w zeszłym roku ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn odpowiedzialnych za popełnione czyny. Wszyscy wtedy przyznali się do dokonania serii przestępstw i złożyli wyjaśnienia.

35-latka natomiast od dłuższego czasu ukrywała się przed organami ścigania i była nieuchwytna. W miniony poniedziałek wpadła jednak w ręce policjantów ogniwa wywiadowczego podczas interwencji domowej na Podgórzu. We wtorek wałbrzyszanka również usłyszała zarzuty, do których się przyznała.

Twoja reakcja na artykuł?

9
53%
Cieszy
2
12%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
1
6%
Złości
3
18%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group